The Room Accessories

POVLAKY NA POLŠTÁŘE - Make it Cozy!

doplňky

KDO JE DESIGNER

Jmenuji se Renata Piska a jsem interiérová designérka. Mou velkou vášní je vytváření útulných prostorů a moje láska k dekorativnímu polštářovému designu postupně přerostla z dětského snu v realitu s pevným místem na trhu.

PROČ JSOU POVLAKY NA POLŠTÁŘE DULEŽITÉ

Dekorativní polštáře hrají v našich interiérech důležitou roli. S polštáři můžeme vytvořit útulné zákoutí v našich domovech stejně tak jako v téměř jakémkoli interiéru nebo exteriéru! Nejenže vytvářejí ten útulný faktor, ale také se o ně opíráme, přitulíme se k nim, obejmeme je nebo si s nimi hrajeme! S polštáři je snadné změnit vzhled jakéhokoli prostoru během několika málo chvil.

PROČ A JAK TO UDĚLAT JEDNODUŠSÍ

Jako interiérová designérka jsem zjistila, jak obtížné je najít povlaky na polštáře, které jsou rozmanité, univerzální, kvalitní, snadno se kombinují a zároveň pasují na polštáře. Proto jsem vytvořila takové povlaky, které lze snadno kombinovat a které právě pasují na polštářové výplně IKEA. A proč? Protože to dělá design mnohem zábavnější a jednodušší! 

THE ROOM ACCESSORIES - OBCHOD S POVLAKY NA POLŠTÁŘE

Mým hlavním cílem je vytvořit mnoho zajímavých a všestranných polštářových povlaků a kolekcí, které můžete snadno použít nejen u Vás doma ale i v jakýchkoli jiných interiérech. The Room Accessories se stane vaším obchodem s polštáři!

CO JE PRO MĚ DŮLEŽITÉ

Všechny textilie a doplňky jsou vysoce kvalitní a pečlivě vybírány z kolekcí evropských dodavatelů. Všechny povlaky na polštáře jsem navrhovala osobně. Jsou vyráběny výhradně zde v České republice u místních talentovaných švadlen. Proč? Protože pokud zůstanete místní, nejenže tím obohacujete svou komunitu, ve které žijete, ale také využijete místní nebo blízké zdroje a jejich tradiční kořeny.

Kdy jste mohli prodejce potkat