Titan

Lžíce na boty, která vydrží

doplňky

O Titanu

 

Vytvořili jsme 2 varianty Titanu na použití jak vestoje tak i vsedě. Na pohodlné použití vsedě jsme pro Vás připravili krátkou lžíci  délky 35 cm. Pro obouvání vestoje je tady extra dlouhý 75 cm variant, pohodlný pro všechny. Dlouhý variant jistě ocení vysoké osoby, nebo osoby trpící potížemi se zády nebo klouby.

 Quality-icon


 Vysoce kvalitní nerez

Ve spolupráci s popredním českým dodavatelem, jsme řešili kvalitu, tloušťku a proces výroby lžíce a vybrali pro Vás ten nejvhodnější materiál. Kvalitní nerez od českého výrobce doplní Váš interiér nadčasovým designem a je odolná jako bájní Titani. 

 Width-icon

Tloušťka 2 mm

  Doba vývoje našeho Titanu činí bezmála 2 roky. Od prvního vzorku, jsme postupnými vylepšeními dospěli k dnešnímu produktu. Pro pevnost i pohodlí při nazouvání , jsme vybrali optimální tloušťku, která zaručuje největší pevnost a nevadí při používaní.  

 

 Style icon

 

    Přizpůsobí se vašemu stylu obouvání

  Právě to je další faktor, který ovlyvnil proces volby materiálu. Ten sme vybrali tak, aby se časem přizpůsobil Vaši noze a stylu nazouvání. Lžíce Vám sice dorazí jako rovná, no používáním se postupně ohne do tvaru, který vám nejvíc padne! 


 

Rukojeť na pověšení na tyč nebo na háček.

Naše lžíce má zahnutou rukojeť pro zavěšní a pohodlnější držení při používaní. Pro jednodušší pověšení na háček jsme na Titanech otvor na rukojeti prodloužili a rozšířili.

 

Dizajn bez názvu

     Zabaleno šetrně k přírodě.

Kontakt

Ukázky zboží

Kde jste mohli prodejce potkat za uplynulý rok

MINT Market Brno no. 59
10.12.22 - 11.12.22