Tittibha

Proč právě Tittibha? Tittibha je sanskrtský název pro vážku, tvora, ve kterém se snoubí křehkost s jemností, ale i síla s odolností. Tedy atributy, které jsou pro nás ženy tak typické. Vážka jako symbol snahy dosáhnout svých vysněných cílů. Naším cílem je, aby se ženy v modelech Tittibha cítily pohodlně celý den, byly své a originální.

móda
doplňky

Jsme česká značka zaměřená na výrobu autorských oděvů pro ženy, které preferují nezávislou módu. Našim zákaznicím chceme nabídnout kvalitu, originalitu, pohodlí, a to vše za přijatelnou cenu.  

Milujeme svérázný styl dámských kalhot s extra nízkým sedem. Po jejich vykasání vznikne sukýnka (v tříčtvrteční délce pod kolena), která bude pohodlná a praktická. Šijeme kalhoty, které nikde netlačí, perfektně sedí a nesvazují v pohybu. Navíc díky svému střihu lichotí každé postavě. Baví nás trička asymetrického střihu, která decentně odhalují jedno rameno. Nedáme dopustit na praktický a módní doplněk - ponožky na jógu, tanec, balet a pilates. S dámskými vázankami jsme cool v kanceláři i na párty.

Kontakt