Tonyem Handmade

Skrze mé výrobky posílám energii a radost dál.

šperky & bižuterie
doplňky
ostatní

 Obchůdek Tonyem Handmade v první řadě nabízí LAPAČE SNŮ z ručně háčkovaných krajek - talismany pro Váš klidný spánek, nebo jako dekorace v boho, gypsy a scandi stylu. Dále můžete u mne najít také osobité náramky, které vyrábím nejraději na přání a individuálně pro danou osobu k dané situaci, většinou na počkání přímo ve stánku. 

Lapače snů Tonyem neletí přes půl světa - vyrábím je v malé dílničce pod Makovou horou ve Středním Povltaví, nejlépe na individuální přání zákaznice z krajek a stužek vyrobených tradiční českou výrobou. Respektuji všechna pravidla pro výrobu "indiánského" talismanu pro klidné sny - kruh, výplet, korálek, peříčka - přírodní materiály - dřevo, bavlna, minerály.., ale zároveň plním přání zákaznice - ..barvy, styl, materiály, aby se výrobky " hodily" do jejich domova.

Dnešní uspěchaná doba si žádá ZPOMALENÍ, UKLIDNĚNÍ, otočení k "původnímu" - dopřejte si proto amulety, talismany, šperky, vůně, které můj malý obchůdek nabízí...zpomalte, hýčkejte se..nechte si ode mne vyrobit šperk, amulet, náramek, lapač snů na přání - vše má svůj význam. 

S láskou Bára

Kontakt

Kdy se s prodejcem můžete setkat