Treeoflove

Nechte své romantické srdce ať najde ráj... Papírové šperky inspirované romantikou a sněním spojené ve svůdnou sbírku doplňků pro snílky, odvážné dobrodruhy a romantické duše.

šperky & bižuterie
doplňky
ostatní

Treeoflove™ doplňky jsou vyráběny s důrazem na detail a zájem o jemné ruční zpracování. Výhradně ručně tvarované, tvrzené, barvené a malované papírové květy - vyrobeny zcela od nuly podle mě. Je to dlouhý proces, který převádí jednoduchý list papíru na silné a odolné umělecké dílo, které můžete nosit. Papír prochází intenzivní úpravou a  ručním glazurovacím procesem, kde konečným výsledkem jsou lesklé a odolné plátky spojené v unikátní  šperk.

Žádné dva nejsou naprosto stejné, ale každý z nich je stejně rozkošný! Vhodné pro každodenní použití, perfektní pro každou příležitost a doplnění outfitu. Věřím že Váš potěší alespoň tak, jako mě těší jejich tvorba. Protože každý kvítek je tvořen po několik týdnů s pokorou a láskou. 

Květiny z ručního papíru jsou mou srdeční záležitostí, každá je stejně úžasná a dokonale unikátní. Každý květ má své vlastní jedinečné charakteristiky, osobnost, drobné nedokonalosti z procesu tvorby, to je dáno zcela ruční výrobou kvítků. Každý z nich je jedinečný a neopakovatelný. 

Ukázky zboží

Kdy jste mohli prodejce potkat