Tuff.cz

Designová záležitost pro každé miminko.

móda
kabelky & tašky
doplňky
ostatní

Tuff.cz není jen obyčejný eshop, ale hlavně podpora a pomoc.

Jsme látkové poradkyně a pomáháme maminkám zorientovat se v množství moderních látkových plen na trhu. Realizujeme kurzy zdravého přebalování a věnujeme se i šetrné podplenkové péči. Maminky si mohou pleny osahat a prohlédnout. Setkání může proběhnout kdekoli je to mamince příjemné; v kavárně, mateřském centru nebo přímo u ní doma, což ocení zejména maminky na neschopence nebo v šestinedělí.

Pomůžeme sestavit kompletní výbavičku na míru, přesně podle potřeb a představ. A tím to nekončí, maminka se na nás může kdykoli obránit - můžeme tak pomoci s prvním přebalováním a znovu probrat co bude třeba.

Používáním látkových plen pečujete o zdraví svého miminka a i naší přírody.

Boříme mýty o látkových plenách! Moderní látkové pleny není potřeba vyvařovat ani žehlit a navíc krásně vypadají. Atraktivní design jim vtiskly mladé české designérky.

V nabídce eshopu maminky (ale i tatínci:-) naleznou látkové a ekologické jednorázové pleny a potřebné vybavení pro přebalování a třeba i pro bezplenkovou komunikační metodu. Přírodní šetrnou kosmetiku pro podplenkovou péči. Drobnosti do postýlky, kočárku, pokojíčku a pro radost. Senzorické pomůcky pro rozvíjení potenciálu vašich dětí.

Vybavení pro nastávající maminky, potřeby k porodu a pro období šestinedělí. Bambusové funkční oblečení pro rodiče i jejich ratolesti. 

 

Ukázky zboží

Kdy jste mohli prodejce potkat