UTOPY

UTOPY není jen oblečení. Je to styl, je to chuť růst !

móda

Utopy je česká slow fashion značka založená na podpoře lokální výroby. Naše oblečení je vytvořeno pro ženy všech tvarů a velikostí, tak aby podtrhlo jejich přednosti a oslavilo jejich krásu. Zakládáme si nejen na kvalitě našeho oblečení, ale také na originalitě, a tak jsou všechny potisky tvořeny týmem našich designerů. 

Všechny naše produkty jsou šité šikovnýma českýma ručičkama a střihy jsou pečlivě vytvořeny a otestovány aby zaručovaly naprosté pohodlí. Jako jediná česká značka šijeme naše legíny z látky s hlavní složkou nylonu. Oblečení Utopy je tak vhodné nejen na sport, ale také jako součást volnočasového outfitu. 

Chceme, aby se naše oblečení stalo vaším oblíbeným kouskem a vydrželo s vámi minimálně několik let. Proto jsou všechny naše produkty potisknuty speciální technikou sublimace, která zaručí, že barvy zůstanou stále stejně zářivé i po mnoha a mnoha vyprání. 

Nákupem oblečení Utopy získáte nejen originální kousek, který se stane vaším parťákem na dlouhé roky, ale také podpoříte lokální trh a myšlenku pomalé módy. A to za to stojí!

Více naleznete na našich webových stránkách

Ukázky zboží