Verlyba

Verlyba - Šapitó Fešn

móda

 

 

Verlyba

Verlyba - Šapitó Fešn

Verlyba není velryba. Verlyba není ryba. Verlyba je fantazie. Verlyba je cokoliv co vás baví. Verlyba je Šapitó Fešn.

Verlyba je móda inspirovaná novým cirkusem. Naše nová kolekce, kterou se chceme prezentovat na Petit Fashion Marketu 2 obsahuje sukně vytvořené z tylu a saténu nebo organzy a saténu. Každá sukně se skládá ze čtyř až deseti až nekonečně vrstev a saténové spodničky. Zakládáme si na pečlivém provedení sukní. Sukně jsou vždy kolové, takže v pase krásně sedí, jsou hladké a směrem dolů se velice rozšiřují. Každá vrstva je olemovaná, pásek je vytvořený ze stejné barvy saténu jako spodnička a hlavně-sukně se vzadu zapíná na zip a knoflíky, na čemž si velice zakládáme. Barevné kombinace nám nabízejí spoustu možností a to nás velice baví. Šijeme i na zakázku, takže zákaznice si sukni může navrhnout sama. Může mít sukni civilnější, méně bohatou, ale i sukni nevídaně bohatou a nevídaně barevnou. Je to hra, kterou milujeme. Naše sukně se dobře hodí i na svatbu pro družičky. Umíme ušít i svatební šaty. Ušijeme sukni i pro malou parádnici.

Jarní kolekce sukní je doplněná tričky-přiléhavými nebo volnějšími, barevnými nebo jednobarevnými, s krátkým rukávem, s dlouhým rukávem nebo bezrukávů. Trička se k sukničkám bezvadně hodí.

Dále nabízíme netopýří trika. Triko se dá nosit ke kalhotům nebo legínám nebo jako šaty. Jsou vytvořená buď z kvalitního úpletu-barevná nebo jednobarevná nebo pro odvážnější vyznavače šapió fešn ze saténu.

Verlyba míří k lacláčům, kraťasům, kabátkům a frakům, ale ty nabídneme postupně až v dalších kolekcích, protože nápady jsou rychlejší než ruce.

Ukázky zboží

Kdy jste mohli prodejce potkat