Veronika Vašková | fruitBat

Eco-friendly autorská dílna. Tvořeno v podhůří Beskyd.

móda
kabelky & tašky
ostatní

Dobrý den, jmenuji se Veronika Vašková. Šiju a tvořím výrobky pro zero waste domácnost a cestování, jako jsou pytlíčky, eko bavlněné sáčky, kapsy na snídani, obědové tašky, plátěnky na nákup potravin, batohy atd. Kreslím příběhy přírody a zvířat, které zahaluji do eko fantasy a mytologického světa.

 

 

Na sklonku roku 2020 jsem se rozhodla lidem nabízet přes e-shop látkové obaly pro redukování plastů, které si i sama navrhuji a šiji. Smyslem zero waste lifestyle podnikání je nevytvářet velké zásoby zboží, je moje dílna malá - ale zato každý kus je originál. Jsem ráda, že mohu zákazníkům nabídnout české šité zboží, které má znovuopakovatelné využití. 

 

 

Dále nabízím BIO bavlněné oblečení, které má nejpřísnější GOTS certifikaci. Každý kus oblečení je obohacen o autorskou ilustraci. Motivy si kreslím sama, inspiruji se hlavně ekologickou či veganskou tématikou. Potisk oblečení je zhotoven v ČR, jedná se o nezávadné barvy. GOTS certifikace zase zaručuje biobavlnu z ekologického zemědělství, zpracování bavlny bez chemikálií, svobodu zaměstnanců s adekvátním platem a zákaz dětské práce.

 


~ Veronika

web: www.fruitbat.cz

instagram: @fruitbat.cz

Kdy jste mohli prodejce potkat