VIVID

Chceme, aby používání našich výrobků bylo tak jednoduché, jak jen je to možné. Každý kousek kůže, každý steh, každá kapsa, všechny části jsou do detailu promyšlené a tvoří tak jedinečný celek.

doplňky

Lidé, kteří vlastní Apple zařízení, dovedou ocenit kvalitu, mají rádi design a chtějí se odlišit. A takoví lidé si zaslouží trochu víc. Naší filozofií je nabízet kvalitní řemeslné výrobky, ale zároveň je přizpůsobit modernímu životnímu stylu. Věříme, že tradice a inovace spolu mohou dobře fungovat. Všechno začalo vcelku jednoduchým problémem a otázkou: „Jak ochránit iPhone před poškrábáním a přitom si kdykoliv užít naplno jeho jedinečný design?“

Protože jsme nemohli nikde najít řešení našeho problému, rozhodli jsme se přijít s vlastním. Ze všech možných materiálů od plastů přes kov po dřevo se nám ze všeho nejvíce líbila pravá kůže, protože té se podle nás nic nevyrovná. Ostatní materiály jsou po pár měsících používání zralé na vyhození. Naopak kůže když stárne, nabírá na kráse. Drobné oděrky ničemu nevadí, jsou naopak známkou toho, že se jedná o pravou kůži a ne plastovou napodobeninu.

S výrobou nám pomáhá česká firma, která má s ruční výrobou kožených doplňků 80 let zkušeností. Věříme, že si z naší nabídky vyberete. Rozhodně nás potěší, když nám pak pošlete fotografii toho, jak si výrobky od nás užíváte, případně když nás doporučíte dál. Budeme vděční za jakoukoliv vaši připomínku či podnět ke zlepšení. Máte-li pocit, že vám u nás něco chybí nebo že bychom cokoliv mohli dělat líp, nebojte se nám to říct na rovinu. Uvítáme to. Opravdu. Jedině tak se totiž můžeme opravdu zlepšovat.

Kontakt

 http://bevivid.cz

Ukázky zboží

Kdy jste mohli prodejce potkat