VonTree Candle

Svíčky, které pomáhají.

doplňky

Designové svíčky, které pomáhají handicapovaným

Svíčky VonTree Candle jsou vyrobeny z přírodního sójového vosku, který neškodí Vašemu zdraví. Tyto svíčky neobsahují žádné toxické chemické látky, jako jsou parabeny nebo ftaláty. Ingredience ve svíčkách nebyly testovány na zvířatech a jsou GMO-free.

Nejen designové a kvalitní svíčky, ale i pomoc druhým. 


VonTree Candle svým příspěvkem z každé prodané svíčky podporuje sluchově handicapované osoby prostřednictvím Svazu neslyšících a nedoslýchavých ČR a.s. A proč právě sluchový handicap? Tento handicap je neviditelný, a co nejde na první pohled vidět, jako by neexistovalo. Sama o tom ví své Eva, sluchově handicapovaná tvůrkyně svíček VonTree Candle. Eva přišla, bez jakéhokoliv varování, v 15 letech o téměř celý sluch. Po vystudování vysoké školy se, vzhledem k uplatnění handicapovaných osob na trhu práce a mateřské dovolené, rozhodla založit živnost a svojí tvorbou pomáhat ostatním.


Koupi svíčky VonTree Candle získáte dobrý pocit dokonce třikrát! Svíčky při hoření nebudou vylučovat žádné toxické látky, získáte designový kousek do Vaši domácnosti a podpoříte sluchově handicapované osoby včetně tvůrkyně Evy.

Ukázky zboží

Kdy jste mohli prodejce potkat

MINT Market Brno no. 53
18.3.22 - 19.3.22

MINT Market Brno no. 51
19.11.21 - 21.11.21