Woodbag

Woodbag. Tvůj batoh ze dřeva.

kabelky & tašky

Absolutní originalita. Vystoupení z davu.
Návrat k přírodě. Jedinečnost.

Právě touha odlišit se přiměla 4. 4. 2018 našeho spoluzakladatele Jonáše k vytvoření prvního prototypu dřevěného batohu. Využil starou lékárničku po babičce, zámek z cestovního kufru, přidal dva potrhané popruhy z dědovy vojenské krosny a na výsledný batoh nalepil obrázek jelena. První WoodBag byl na světě.

Jonáš neotálel a vyrazil do města, které se pro něj ten den stalo rájem. Každý kolemjdoucí se za ním otáčel. Netrvalo ani 10 minut, a už se na něj první obrátil s dotazem, kde Tohle koupil. Chvíli na to se s batohem vyfotila i skupinka ohromených turistek a Jonáš dostal ve food trucku hranolky zadarmo. Prý si je za tak stylový bágl prostě zaslouží.

Po návratu domů nedokázal myslet na nic jiného. Ten batoh. Ta babiččina krabice s popruhy ho dostala do absolutního středu pozornosti. Chtěl ten pocit nabídnout svým kamarádům, spolužákům, své holce i bráchovi. Přestal snít, začal jednat.

Spojil se s dvěma stejně smýšlejícími blázny a založili firmu. Několik měsíců vylaďovali svůj první produkt. Dřevěný batoh, který bude pohodlný, lehký i praktický. Zapojili mistry truhláře a po roce vývoje vznikl v malé rodinné dílně na kraji Brna batoh z čistě přírodních materiálů, který se pro ně stal synonymem slova jedinečnost. Postupně k němu začali přidávat další dřevěné doplňky, díky kterým jejich zákazníci vždy vyniknout.

Ukázky zboží

Kdy jste mohli prodejce potkat