Woxkon

Cestuj, objevuj a inspiruj

kabelky & tašky
doplňky

          

Tyto batohy byly navrženy a pečlivě vyrobeny v České republice. U jejich zrodu stála láska k přírodě a městu, radost z tvoření, ale i úcta k lidské práci a respekt k naší planetě. Proto se snažíme neustále zlepšovat a hledat možnosti a spolupráce, které tyto myšlenky podporují. Nepromokavý materiál, ze kterého jsou batohy vyrobeny, jsme pečlivě vybírali, jelikož nám záleží na opravdové kvalitě. Cílem nebylo vyrobit jen další spotřební zboží, ale batoh, který vám vydrží léta.

Jsme milovníci cestování, výletů za přírodními krásami a objevování všeho nového. Milujeme přírodu a chceme ji pomoct zachovat krásnou a čistou i pro budoucí generace. Pomáháme proto českému spolku Prales dětem a jeho světové vizi ochrany přírody Justice for Nature.

 

Jak pomáháme?

Z každé vaší objednávky věnujeme část zisku spolku Prales dětem. Vy sami určujete, kam vaše peníze poputují. V nákupním košíku máte na výběr ze dvou možností, jak pomáhat. Vybrat si můžete ze dvou projektů – Green Life, který pomáhá se záchranou deštného pralesa, a Blue Life, který se zabývá pomocí při čištění oceánu. Přispět můžete tomu projektu, který osloví vaše srdce nejvíc. 

 

Ukázky zboží

Kdy jste mohli prodejce potkat