Yana Thal

Značka Yana Thal je určena všem, jejichž šatník je výrazem jejich osobnosti. Při návrhu, modelové tvorbě i při vytváření autorských kolekcí je kladen důraz na volbu zajímavých materiálů, nadčasové střihové řešení a kvalitní řemeslné zpracování.

móda

Značka Yana Thal byla založena r. 2007  návrhářkou Janou Thálovou. Značka byla z počátku orientovaná především na dámskou módu, ale postupně svou nabídku rozšířila i o extravagantně řešené modely pro muže.
Typická je obliba v kontrastech a detailech, které podtrhují ženskost. Nezaměnitelným autorčiným rukopisem jsou nečekané a rafinované detaily, které ozvláštní dámskou i pánskou módu. Inspirace z jedinečné atmosféry města, nových míst i kouzlo přírody - nálada, která vám učaruje.

Letos bude na Holešovice Fashion Marketu prezentovat kolekci šatů Yinothay. Kolekce vznikla ve spolupráci s autorkami knihy Slečny - spisovatelkou Bárou Baronovou a fotografkou Ditou Pepe.

Vznikla tak originální limitovaná kolekce variabilních šatů na čtení i do města, které vyprávějí knihu Slečny. Text knihy je přetištěn na pásky k šatům nebo plošně na samotné šaty.

Módní kolekce s příběhem, do kterého se můžete obléct, schovat, zavinout i zamotat. Kolekce reflektující potřebu moderní ženy vytrvale číst a zároveň naplno žít.

Kdy jste mohli prodejce potkat