Yoja

Proč být jako každá jiná, když můžete vyčnívat z davu a být originální.

móda

YOJA Fashion.

Je začínající značka s originální módou pro běžné nošení.

Jsem začínající mladá návrhářka a vytvořila jsem módní značku Yoja fashion. Doufám že osloví nejen mladé slečny, které nechtějí jít bezmyšlenkovitě s davem ale i starší odvážné ženy.
Do své módy vkládám hlavě hravost a veselost. Městské ulice jsou samy pošmurné a šedé, tak proč splývat s okolím. Buďme jiné.


Pro své zákaznice se snažím vytvářet oblečení nejen praktické ale hlavně pohodlné. Oblečení které si najde svoje místo ve vašem šatníku. Proto vše co vytvářím zkouším nejdříve sama na sobě a tak zjišťuji kde a co ještě vylepšit. A tak mohu říci, že vše prošlo zátěžovou zkouškou.Vyrábím pouze v pár kusech, nebo na objednávku.
Držím se svých střihů a návrhů, jen tisk na látkách různě obměňuji a snažím se neopakovat stejný prvky.

Yoja Fashion není jen o dámské módě, je i o doplňcích a vše co je s módou spojeno.
V dopňkové nabídce najdete převážně dřevěné šperky, náramky, řetízky, … také výrobky z umělé kůže, např. batohy,vaky, motýlky. 


Naše motto : I jednotlivý kousek se může stát dominantou vašeho celkového oufitu. Proč být jako každá jiná, když můžete být originální.


Kde nás najdete? Máme malý krámek v Plzni kousk od centra v zapadlé uličce.  Adresa kde najdete naší značku je Havlíčkova 8, Plzeň

 

Kontakt

Ukázky zboží

Kdy jste mohli prodejce potkat

MINT Market Plzeň no. 8
15.8.19 - 16.8.19