Zašívárna

Renesance ruční výšivky

móda
doplňky
ostatní

 

Vytváříme originální vzory, které zpracováváme tradičními technikami. Můžete si je sami udělat s našimi tvořicími sadami nebo si je nechat vyrobit od našich vyšívacích babiček.

Stvořeni k tvoření
Znáte ten vrnivý pocit v žaludku, když se vám povede něco opravdu dobrého? Když děláte něco, co milujete, co vás uspokojuje? Zašívárna je takové zhmotnění tohoto vrnění. Je to prostor, kde čas může plynout pomaleji. Kde můžeme vyprázdnit hlavu, zaměstnat ruce a dát průchod fantazii.

Baví nás navrhovat moderní vzory a zpracovávat je tradičními technikami, jako je třeba výšivka. Těší nás, že tyto tradiční techniky dnes zažívají opravdovou renesanci a že se na ní můžeme podílet. Řada současných studií navíc dokazuje, že ruční práce mají blahodárný účinek na lidskou psychiku i zdraví!

Zašijte se s námi!
Všechno, co vytváříme, si můžete vytvořit také – můžete si pořídit naše tvořicí sady, které kromě vzoru a podrobného návodu obsahují také veškeré potřeby, které ke svému tvoření potřebujete. Vůbec nevadí, když vám ze začátku sem tam ujede steh – tak vznikají ty pravé originály!

Radost jako vyšitá
Sady jsou prima dárek i pro někoho blízkého. A potěší hned dvakrát. Nedarujete jen věc či materiál, ale i radost z vlastnoručního výtvoru – onen vrnivý pocit v žaludku:)

Neumíte nebo nechcete tvořit?
Každý z výrobků z našeho blogu si u nás můžete objednat už hotový. Můžete si také objednat i výšivku na přání, třeba na oblíbený kus oblečení.

Vaše peníze neskončí v Číně
Výrobu produktů zadáváme našim „vyšívacím babičkám“. Jejich práci honorujeme, ale často je pro ně největší odměnou právě to, že mohou někomu udělat radost. Svým nákupem tak zároveň uděláte dobrý skutek a potěšíte dámy, které ruční práce ovládají s lehkostí a bravurou pravých mistryň.

Kdy jste mohli prodejce potkat

MINT Market Brno no. 59
10.12.22 - 11.12.22

MINT Market Brno no. 52
11.12.21 - 12.12.21

MINT Market Brno no. 47
14.5.21 - 15.5.21

MINT Market Brno no. 40
22.11.19 - 23.11.19

MINT: Brno Fashion Market 33
23.11.18 - 25.11.18