Zuzi.Smi - Upcyklované šperky

Přetvářím věci všední na nevšední

šperky & bižuterie

Upcyklované autorské šperky převážně z kávových kapslí a plastů. Použíté a upcyklované jsou materiály, které by jinak byly vyhozeny. Všude kolem nás je spousta věcí, které lidé použijí jednou nebo jen několikrát a pak je vyhodí a já je sbírám a přetvářím je ve šperky. Dalo by se říci, že je to taková má osobní výzva.

Každý kousek, který je součástí šperku mi několikrát projde rukou, nejdříve při čistění materiálu, pak při stříhání, začišťování nebo broušení a tvarování, pak při skládání k sobě a nakonec při kompletování celého šperku. 

Jsem nadšená, když můj šperk někoho potěší.

 

I create jewelry by upcycling materials others would throw away, such as Nespresso and other coffee capsules, plastic bottles, T-shirts.

Coffee capsules or plastic bottles are collected from other people who used them in their homes or officess. There are so many items that were used once and then thrown away that I just must use them again and create something new and unique. It is like my personal challenge.

Each material I use for jewelry making goes thru my hands number of times, it must be cleaned, cut, grind, shaped and then essembled.

I am glad if the jewelry I created can make someone feel happy and special.

Ukázky zboží

Kdy jste mohli prodejce potkat