Boutique Market

Pražská tržnice

S radostí Vám představujeme nově koncipovaný výběrový trh Boutique Market, který se bude konat o sobotách 7., 14. a 21. prosince v hale 7 v Pražské tržnici vždy od 10:00 - 21:00. Prodejci budou vybíráni tak, aby byla zajištěna co nejkvalitnější a nejzajímavější nabídka zboží.

Nápad, který předchází celou tuto akci, je shromáždit na jednom místě zboží, které lze označit slovem "boutique". Pozornost je zaměřena na vysoce kvalitní produkty od vína, kávy a čokolády až ke knihám, umění, módním a designovým výrobkům. Pro výrobce těchto produktu je typická malá produkce, důraz na kvalitu, tradiční zpracování, inovativní myšlení a respekt k životnímu prostředí. Díky příhodnému načasování je Boutique Market místem vhodným pro nákup vánočních dárků – výběr toho nejlepšího na jednom místě.

Boutique Market se uskuteční ve vytápěné, dekoracemi vyzdobené industriální hale. K dostání bude zajímavé občerstvení, hudba k poslechu a dětský i přebalovací koutek. Celý prostor bude nekuřácký a k vašim službám bude šatna i kočárkárna. Nabídka trhu je zaměřena na rodiny, expaty, matky s dětmi a všechny, kdo chtějí nakoupit exkluzivní a jedinečné dárky.


Na každém trhu najdete jiné prodejce, proto stojí za to navštívit všechny tři Boutique Markety!

http://www.facebook.com/events/214123138760973 

https://www.facebook.com/novetrhy

Otevírací doba:

So 7.12.,14.12. a 21.12.: 10:00 - 21:00

Kde nás najdete

Pražská tržnice