MINT Market Brno no. 36

Mosilana Hub, Křenová 19

POZOR! Museli jsme změnit místo konání. MINT Market Brno se přesouvá z Tržnice Brno do industriálních prostor Mosilana Hub, kde najdete všech 100 krásných značek na jednom místě. Už v sobotu 18. května se na vás budeme těšit ve druhém patře Mosilana Hub! Tak se stavte ochutnat ;)

 

Kampaň Konec igelitek v Čechách pokračuje i v Brně. Zastavte se u stánku Lovemusic, vyplňte krátký dotazník a odneste si úlovky z MINT Marketu ve stylové plátěnce.

Ve druhém patře vás čeká sto prodejců s pestrou nabídkou módních outfitů, šperků, kosmetiky a dobrot. Přijďte si vychutnat příjemnou atmosféru a podpořte český design. Na MINTu je krásně :)

 

Na koho se můžete v Mosilaně těšit?

Budete moci podpořit neziskové organizace a užít si jedinečnou atmosféru industriálních prostor za doprovodu několika vybraných DJs.

MINT market je trh se svěží módou, šperky, designem a delikatesami.

Aktuální informace sledujte na oficiální Facebookové události.

Vstup je jako vždy zdarma a bez bariér!

Kde nás najdete

Mosilana Hub, Křenová 19

Kdy můžete přijít

SO 11.00 - 18.00

jak se k nám dostanete

Pěšky

Ze zastávky Vlhká půjdete doleva ve směru od nádraží a vejdete do areálu. Mosilana Hub se nachází v zadní části areálu.

Městskou hromadnou dopravou

Nejlépe se k nám dostanete městskou hromadnou dopravou. Použít můžete tramvaj č. 8, 10, 12 nebo trolejbus č. 31, 33 a těmi dojeďte až na zastávku Vlhká.

Autem

Parkovat můžete přímo v areálu Mosilana Hub. První hodina je zdarma a každá další stojí 20Kč.

Kdo se o trh stará

Lenka Šašková

principálka trhů, organizace a komunikace s prodejci
+420 728 230 430

Lenka nemá ráda označení manažerka a tak si říká principálka. MINT má totiž přeci jen blíž k pestrému cirkusu něž k nějakému korporátu. Než se začala věnovat organizování trhů, vystudovala kurátorství se zaměřením na design, založila ÝBRKÝBL :: Fashion bazar a poprvé ochutnala cuketu. Kromě MINT Marketu krotí divou zvěř v podobě čtyřletého Kiliána i doma.

Zbyněk Banán Hanko

výkonný ředitel
+420 775 635 426

Těší se na nudu, která nastává cca dvě hodiny po začátku akce, kdy už je vše hotovo a vše běží, jak má. Prochází se pak po trzích, užívá si atmosféry a povídá si s kamarády prodejci o tom, co dalšího by se dalo společně podniknout. Někdy se ale taky schovává v backstagi a prostě si čte anebo spí.

Katka Pletichová

fotografka
+420 723 151 417

Katka ráda zastavuje čas, zalidňuje opuštěné prostory, hledá autentické prožitky a duši okamžiků. Miluje ty uvolněné chvíle, které tepou životem a lidé jsou si tak blízko, že jim stačí jen tak být. Proto pořádá trhy s atmosférou, ve které se takové momenty daří vykouzlit.