MINT Market Brno no. 40

Tržnice Brno, Zelný trh

První předvánoční MINT Market Brno je jubilejním 40. pokračováním! Těšit se můžete na výběr těch nejkrásnějších značek. V termínu 22. a 23. listopadu totiž více než 100 prodejců obsadí všechna tři patra budovy Tržnice Brno.

Budete moci podpořit neziskové organizace a užít si jedinečnou atmosféru za doprovodu několika vybraných DJs.

MINT se opět stane součástí zahájení brněnských vánočních trhů. Tak spojte příjemné s užitečným, pořiďte dárky s předstihem a pak už si užijte volné předvánoční chvíle v klidu s rodinou. 

Velká nadílka módních outfitů, šperků, kosmetiky a dobrot vás naladí na tu správnou vlnu. Přijďte si vychutnat vánoční atmosféru a vyhněte se hektickým nákupákům. Na MINTu je krásně :)

Vstup je jako vždy zdarma a bez bariér.

Aktuální informace sledujte na oficiální Facebookové události.

A na jaké prodejce se můžete těšit?

Kdy můžete přijít

PÁ 11.00 - 19.00

SO 10.00 - 19.00

jak se k nám dostanete

Pěšky

Zelný trh je v samém srdci Brna. Pokud se nacházíte na Náměstí svobody, vydejte se Masarykovou ulicí směrem k Hlavnímu nádraží a na křižovatce s ulicí Orlí a Zelný trh se dejte doprava a jste tu! Na pravé straně uvidíte funkcionalistickou budovu. A v ní najdete MINT market. Těšíme se na vás!

Městskou hromadnou dopravou

Nejbližší zastávka se jmenuje Zelný trh. Odtud už jen asi 100m do kopce a jste na MINTu.

Autem

Tady najdete několik tipů na parkování v Brně. Doporučujeme ale nechat tohoto čtyřnohého miláčka tentokrát doma.

Kdo se o trh stará

Lenka Šašková

principálka trhů, organizace a komunikace s prodejci
+420 728 230 430

Lenka nemá ráda označení manažerka a tak si říká principálka. MINT má totiž přeci jen blíž k pestrému cirkusu něž k nějakému korporátu. Než se začala věnovat organizování trhů, vystudovala kurátorství se zaměřením na design, založila ÝBRKÝBL :: Fashion bazar a poprvé ochutnala cuketu. Kromě MINT Marketu krotí divou zvěř v podobě čtyřletého Kiliána i doma.

Zbyněk Banán Hanko

výkonný ředitel
+420 775 635 426

Těší se na nudu, která nastává cca dvě hodiny po začátku akce, kdy už je vše hotovo a vše běží, jak má. Prochází se pak po trzích, užívá si atmosféry a povídá si s kamarády prodejci o tom, co dalšího by se dalo společně podniknout. Někdy se ale taky schovává v backstagi a prostě si čte anebo spí.

Katka Pletichová

fotografka
+420 723 151 417

Katka ráda zastavuje čas, zalidňuje opuštěné prostory, hledá autentické prožitky a duši okamžiků. Miluje ty uvolněné chvíle, které tepou životem a lidé jsou si tak blízko, že jim stačí jen tak být. Proto pořádá trhy s atmosférou, ve které se takové momenty daří vykouzlit.