MINT Market Brno no. 42 - ZRUŠENO

Tržnice Brno, Zelný trh

Vzhledem k aktuální situaci jsme museli konání MINT Marketu Brno posunout. První jarní MINT Market Brno se uskuteční 30. května v budově Tržnice Brno! Více informací najdete na profilu této akce.

--------

První letošní MINT Market Brno, který přiveze nepřeberné množství českého designu do třech pater Tržnice Brno, se bude konat v termínu 3. a 4. dubna.

Bio kosmetika, oblečení pro malé i větší, šperky z kovu, papíru, dřeva nebo plastu, kabelky nejrůznějších velikostí a tvarů, delikatesy a mnoho dalšího. To vše najdete na MINT Marketu, který zůstává pro všechny přístupný zdarma a bez bariér.

Budete moci podpořit neziskové organizace a užít si jedinečnou atmosféru za doprovodu speciálního setu DJ Marthyho.

Tak se stavte, vždyť na MINTu je krásně :)

Chcete udělat dobrou věc? Darujte své kabelky, peněženky, batůžky, kufry které už nepoužíváte charitativnímu bazaru KABELKOmánie. Bazar proběhne ve Znojmě 10. - 12. dubna a výtěžek akce poputuje na podporu dárcovství kostní dřeně. Sběrný box bude umístěný na MINT Marketu.

Vstup je zdarma a bez bariér.

Aktuální informace sledujte na oficiální Facebookové události.

A na jaké prodejce se můžete těšit?

Kdy můžete přijít

PÁ 11.00 - 18.00

SO 10.00 - 17.00

jak se k nám dostanete

Pěšky

Zelný trh je v samém srdci Brna. Pokud se nacházíte na Náměstí svobody, vydejte se Masarykovou ulicí směrem k Hlavnímu nádraží a na křižovatce s ulicí Orlí a Zelný trh se dejte doprava a jste tu! Na pravé straně uvidíte funkcionalistickou budovu. A v ní najdete MINT market. Těšíme se na vás!

Městskou hromadnou dopravou

Nejbližší zastávka se jmenuje Zelný trh. Odtud už jen asi 100m do kopce a jste na MINTu.

Autem

Tady najdete několik tipů na parkování v Brně. Doporučujeme ale nechat tohoto čtyřnohého miláčka tentokrát doma.

Kdo se o trh stará

Lenka Šašková

principálka trhů, organizace a komunikace s prodejci
+420 728 230 430

Lenka nemá ráda označení manažerka a tak si říká principálka. MINT má totiž přeci jen blíž k pestrému cirkusu něž k nějakému korporátu. Než se začala věnovat organizování trhů, vystudovala kurátorství se zaměřením na design, založila ÝBRKÝBL :: Fashion bazar a poprvé ochutnala cuketu. Kromě MINT Marketu krotí divou zvěř v podobě čtyřletého Kiliána i doma.

Zbyněk Banán Hanko

výkonný ředitel
+420 775 635 426

Těší se na nudu, která nastává cca dvě hodiny po začátku akce, kdy už je vše hotovo a vše běží, jak má. Prochází se pak po trzích, užívá si atmosféry a povídá si s kamarády prodejci o tom, co dalšího by se dalo společně podniknout. Někdy se ale taky schovává v backstagi a prostě si čte anebo spí.

Adéla Štěpánková

ministryně PRopagandy
+420 739 218 359

Adéla hlavně komunikuje, postuje, kliká, tvoří a na všechno si dělá tabulky, což je asi tak jediná známka toho, že má původně vystudovanou ekonomku. U nás má na starosti Facebook a kontakt s médii i partnery.