MINT Market Brno no. 45

Tržnice Brno, Zelný trh

Ještě nemáte vánoční dárky? Nezoufejte! O víkendu 11. až 13. prosince je určitě pořídíte v Tržnici Brno, kde se bude konat jediný předvánoční MINT Market Brno. Kromě krásných módních doplňků, oblečení a bio kosmetiky se v Tržnici Brno rozprostře gastronomické nebe. Na 45. pokračování brněnského MINTu totiž zveme ty nejvybranější prodejce s dobrotami a laskominami.

Na jednom místě najdete oázu s příjemnou atmosférou, designéry s jejich originálními produkty a dobroty od lokálních prodejců.

Budete moci podpořit neziskové organizace a užít si jedinečnou atmosféru MINT Marketu za doprovodu několika vybraných DJs.

Vstup na MINT je jako vždy zdarma a bez bariér.

Aktuální informace sledujte na oficiální Facebookové události

Kdy můžete přijít

PÁ: 11.00 - 18.00

SO: 10.00 - 18.00

NE: 10.00 - 17.00

jak se k nám dostanete

Pěšky

Zelný trh je v samém srdci Brna. Pokud se nacházíte na Náměstí svobody, vydejte se Masarykovou ulicí směrem k Hlavnímu nádraží a na křižovatce s ulicí Orlí a Zelný trh se dejte doprava a jste tu! Na pravé straně uvidíte funkcionalistickou budovu. A v ní najdete MINT market. Těšíme se na vás!

Městskou hromadnou dopravou

Nejbližší zastávka se jmenuje Zelný trh. Odtud už jen asi 100m do kopce a jste na MINTu.

Autem

Tady najdete několik tipů na parkování v Brně. Doporučujeme ale nechat tohoto čtyřnohého miláčka tentokrát doma.

Kdo se o trh stará

Lenka Kolářová

principálka trhů, organizace a komunikace s prodejci
+420 728 230 430

Lenka nemá ráda označení manažerka a tak si říká principálka. MINT má totiž přeci jen blíž k pestrému cirkusu něž k nějakému korporátu. Než se začala věnovat organizování trhů, vystudovala kurátorství se zaměřením na design, založila ÝBRKÝBL :: Fashion bazar a poprvé ochutnala cuketu. Kromě MINT Marketu krotí divou zvěř v podobě dvouletého Kiliána i doma.

Zbyněk Banán Hanko

výkonný ředitel
+420 775 635 426

Těší se na nudu, která nastává cca dvě hodiny po začátku akce, kdy už je vše hotovo a vše běží, jak má. Prochází se pak po trzích, užívá si atmosféry a povídá si s kamarády prodejci o tom, co dalšího by se dalo společně podniknout. Někdy se ale taky schovává v backstagi a prostě si čte anebo spí.

Martin Rozbroj

ministr PRopagandy
+420 602 292 851

Martin se aktivně motá kolem kulturních akcí, kliká, tvoří, postuje a řeší. U nás se stará o Facebook a komunikaci s médii i partnery.