MINT Market Brno no. 50

Nádvoří Staré Radnice, Tržnice Brno

MINT slaví kulatiny!

Jubilejní padesáté konání MINT Marketu v Brně se uskuteční o víkendu 25. a 26. září. A jako narozeninové překvapení jsme si pro vás přichystali úplně novou lokaci - nádvoří Staré radnice v centru Brna, kde bude zároveň probíhat festival Uprostřed. MINT ale nezanevře ani na tradiční místo v Tržnici Brno.

Těšit se tak můžete na dvě lokace, pouliční festival, 110 značek s kvalitní módou, šperky a designem, dobré pití a ještě lepší delikatesy. Tak se stavte, vždyť na MINTu je krásně! ♥

Festival Uprostřed si chystá během MINT Marketu také nabitý doprovodný program

V sobotu 25.9. od 17.00 do 21.00 zahrají kapely:

Okno
Brněnská pop-folková sestava herců z Husy na provázku začala svou historii psát v brněnských ulicích několik let zpátky. Je tomu rok, kdy si řekli „oukej, no“ a založili kapelu, se kterou začali koncertovat 17. listopadu 2016. Na pódiu představují své autorské písně a s humorem sobě vlastním baví diváky nejen chytlavými skladbami, ale i svým hereckým umem.

Svatá Voda
Better than SEX!
Better than DRUGS!
ROCK ‘N ROLL by Svatá Voda!

V neděli 26.9. se od 17.00 do 21.00 můžete těšit na kapely:

Mladí
Kapela, která vám, a hlavně vašim dětem připomene, že bez ohledu na věk jsme všichni stále Mladí!

Golden Delicious
Brněnská legenda, která nenechá vaše boky v klidu. Zlatí chlapci k nakousnutí!

Vstup je jako vždy zdarma. Sledujte oficiální Facebookovou událost, ať vám nic neunikne.

A kde své oblíbené tvůrce najdete? Mrkněte na mapu s rozmístěním prodejců:

Kde nás najdete

Nádvoří Staré Radnice, Tržnice Brno

Kdy můžete přijít

SO 10.00 - 18.00

NE 10.00 - 18.00

Kdo se o trh stará

Lenka Šašková

principálka trhů, organizace a komunikace s prodejci
+420 728 230 430

Lenka nemá ráda označení manažerka a tak si říká principálka. MINT má totiž přeci jen blíž k pestrému cirkusu něž k nějakému korporátu. Než se začala věnovat organizování trhů, vystudovala kurátorství se zaměřením na design, založila ÝBRKÝBL :: Fashion bazar a poprvé ochutnala cuketu. Kromě MINT Marketu krotí divou zvěř v podobě čtyřletého Kiliána i doma.

Zbyněk Banán Hanko

výkonný ředitel
+420 775 635 426

Těší se na nudu, která nastává cca dvě hodiny po začátku akce, kdy už je vše hotovo a vše běží, jak má. Prochází se pak po trzích, užívá si atmosféry a povídá si s kamarády prodejci o tom, co dalšího by se dalo společně podniknout. Někdy se ale taky schovává v backstagi a prostě si čte anebo spí.

Adéla Štěpánková

ministryně PRopagandy
+420 739 218 359

Adéla hlavně komunikuje, postuje, kliká, tvoří a na všechno si dělá tabulky, což je asi tak jediná známka toho, že má původně vystudovanou ekonomku. U nás má na starosti Facebook a kontakt s médii i partnery.

Partneři