MINT Market Brno no. 51

Tržnice Brno, Zelný trh

Tři patra, tři dny a více než stovka prodejců s autorskou módou, šperky, designem a delikatesami. 19. - 21. listopadu se můžete těšit na první předvánoční MINT Market v budově Tržnice Brno na Zelném trhu v samém srdci Brna. Vyřešte vánoční dárky s předstihem a podpořte svým nákupem české i zahraniční designéry. ♥

Bio kosmetika, oblečení pro malé i větší, šperky z kovu, papíru, dřeva nebo plastu, kabelky nejrůznějších velikostí a tvarů, ručně vyráběné svíčky, makramé nebo lapače snů, delikatesy a mnoho dalšího. To vše najdete na MINT Marketu, který zůstává pro všechny přístupný zdarma a bez bariér. 

Jen pozor! Třetí patro bude otevřené jen v sobotu a neděli, tak pokud chcete vidět všechny tvůrce, naplánujte si návštěvu na víkend :)

Tak se stavte, vždyť na MINTu je krásně. ♥

Kromě nákupů budete moci podpořit neziskové organizace a užít si jedinečnou atmosféru za doprovodu speciálního setu DJ Marthyho. 

Aktuální informace sledujte na oficiální Facebookové události

A kde své oblíbené tvůrce najdete?

Vážení návštěvníci, v reakci na vaše množící se dotazy upřesňujeme informace ohledně očkování a testů. Vycházíme z vládních nařízení, podle kterých na trzích NEJSOU POTŘEBA. Určitě si však s sebou vemte respirátor a dodržujte prosím platná hygienická opatření - rozestupy, dezinfekce a tak dál. Děkujeme za pochopení a těšíme se na vás!

Kdy můžete přijít

PÁ 11.00 - 18.00

SO 10.00 - 18.00

NE 10.00 - 17.00

jak se k nám dostanete

Pěšky

Zelný trh je v samém srdci Brna. Pokud se nacházíte na Náměstí svobody, vydejte se Masarykovou ulicí směrem k Hlavnímu nádraží a na křižovatce s ulicí Orlí a Zelný trh se dejte doprava a jste tu! Na pravé straně uvidíte funkcionalistickou budovu. A v ní najdete MINT market. Těšíme se na vás!

Městskou hromadnou dopravou

Nejbližší zastávka se jmenuje Zelný trh. Odtud už jen asi 100m do kopce a jste na MINTu.

Autem

Tady najdete několik tipů na parkování v Brně. Doporučujeme ale nechat tohoto čtyřnohého miláčka tentokrát doma a udělat si hezkou procházku centrem města.

Kdo se o trh stará

Lenka Šašková

principálka trhů, organizace a komunikace s prodejci
+420 728 230 430

Lenka nemá ráda označení manažerka a tak si říká principálka. MINT má totiž přeci jen blíž k pestrému cirkusu něž k nějakému korporátu. Než se začala věnovat organizování trhů, vystudovala kurátorství se zaměřením na design, založila ÝBRKÝBL :: Fashion bazar a poprvé ochutnala cuketu. Kromě MINT Marketu krotí divou zvěř v podobě čtyřletého Kiliána i doma.

Zbyněk Banán Hanko

výkonný ředitel
+420 775 635 426

Těší se na nudu, která nastává cca dvě hodiny po začátku akce, kdy už je vše hotovo a vše běží, jak má. Prochází se pak po trzích, užívá si atmosféry a povídá si s kamarády prodejci o tom, co dalšího by se dalo společně podniknout. Někdy se ale taky schovává v backstagi a prostě si čte anebo spí.

Adéla Štěpánková

ministryně PRopagandy
+420 739 218 359

Adéla hlavně komunikuje, postuje, kliká, tvoří a na všechno si dělá tabulky, což je asi tak jediná známka toho, že má původně vystudovanou ekonomku. U nás má na starosti Facebook a kontakt s médii i partnery.

Partneři