MINT Market Brno no. 52

Tržnice Brno, Zelný trh

MINT Market Brno BUDE!

Situace je taková, že je omezeno pouze provozování adventních a vánočních trhů, tedy trhů zřízených pro předvánoční období. MINT Market je trh s autorskou módou, šperky, designem a delikatesami, který se koná po celý rok a po celé republice.
Vládní opatření bereme vážně a proto budeme na akci dodržovat všechna aktuální nařízení jako jsou rozestupy mezi stánky, dezinfekce na každém stánku, respirátory či nanoroušky. A vás prosíme o totéž. Podle aktuálních nařízení vlády na trzích není potřeba kontrolovat bezinfekčnost (očkování, test, prodělání covidu).

Děkujeme, že podporujete malé podnikatele a designéry, Vaši podporu potřebují víc než kdy dřív. ❤

Těšíme se v sobotu a neděli na MINT Market Brno v Tržnici Brno!

---

Poslední možnost pořídit krásné produkty od českých designérů bude na MINT Marketu v Brně o víkendu 11. a 12. prosince na třech patrech Tržnice Brno! Více než sto prodejců s autorskou módou, šperky, designem a delikatesami přiveze to nejlepší ze své tvorby. Sfoukněte vánoční dárky na jednom místě a potěšte své blízké dárkem, který jim vykouzlí úsměv na tváři. ♥

Bio kosmetika, oblečení pro malé i větší, šperky z kovu, papíru, dřeva nebo plastu, kabelky nejrůznějších velikostí a tvarů, ručně vyráběné svíčky, makramé nebo lapače snů, delikatesy a mnoho dalšího - to vše najdete na MINT Marketu, který zůstává pro všechny přístupný zdarma a bez bariér. 

K nákupům zahraje svůj speciální set dvorní DJ MINT Marketu - DJ Marthy"

Tak se stavte, vždyť na MINTu je krásně.

Kromě nákupů budete moci podpořit neziskové organizace a užít si jedinečnou atmosféru za doprovodu speciálního setu DJ Marthyho. 

Aktuální informace sledujte na oficiální Facebookové události

A kde se na své oblíbené tvůrce můžete těšit?

Kdy můžete přijít

SO 10.00 - 18.00

NE 10.00 - 18.00

jak se k nám dostanete

Pěšky

Zelný trh je v samém srdci Brna. Pokud se nacházíte na Náměstí svobody, vydejte se Masarykovou ulicí směrem k Hlavnímu nádraží a na křižovatce s ulicí Orlí a Zelný trh se dejte doprava a jste tu! Na pravé straně uvidíte funkcionalistickou budovu. A v ní najdete MINT market. Těšíme se na vás!

Městskou hromadnou dopravou

Nejbližší zastávka se jmenuje Zelný trh. Odtud už jen asi 100m do kopce a jste na MINTu.

Autem

Tady najdete několik tipů na parkování v Brně. Doporučujeme ale nechat tohoto čtyřnohého miláčka tentokrát doma a udělat si hezkou procházku centrem města.

Kdo se o trh stará

Lenka Šašková

principálka trhů, organizace a komunikace s prodejci
+420 728 230 430

Lenka nemá ráda označení manažerka a tak si říká principálka. MINT má totiž přeci jen blíž k pestrému cirkusu něž k nějakému korporátu. Než se začala věnovat organizování trhů, vystudovala kurátorství se zaměřením na design, založila ÝBRKÝBL :: Fashion bazar a poprvé ochutnala cuketu. Kromě MINT Marketu krotí divou zvěř v podobě čtyřletého Kiliána i doma.

Zbyněk Banán Hanko

výkonný ředitel
+420 775 635 426

Těší se na nudu, která nastává cca dvě hodiny po začátku akce, kdy už je vše hotovo a vše běží, jak má. Prochází se pak po trzích, užívá si atmosféry a povídá si s kamarády prodejci o tom, co dalšího by se dalo společně podniknout. Někdy se ale taky schovává v backstagi a prostě si čte anebo spí.

Adéla Štěpánková

ministryně PRopagandy
+420 739 218 359

Adéla hlavně komunikuje, postuje, kliká, tvoří a na všechno si dělá tabulky, což je asi tak jediná známka toho, že má původně vystudovanou ekonomku. U nás má na starosti Facebook a kontakt s médii i partnery.

Partneři