MINT Market Brno no. 53

Tržnice Brno, Zelný trh

Jaro je tu! A s ním i první MINT tohoto roku. Designéři už se těší, až vám v pátek a sobotu 18. a 19. března v Tržnici Brno předvedou své novinky! Více než sto prodejců s autorskou módou, šperky, designem a delikatesami přiveze to nejlepší ze své tvorby. Tak se stavte, vždyť na MINTu je krásně!

Bio kosmetika, oblečení pro malé i větší, šperky z kovu, papíru, dřeva nebo plastu, kabelky nejrůznějších velikostí a tvarů, ručně vyráběné svíčky, makramé nebo lapače snů, delikatesy a mnoho dalšího - to vše najdete na MINT Marketu, který zůstává pro všechny přístupný zdarma a bez bariér. Podporujte české tvůrce a designéry, potřebují to více než kdy jindy. ♥

Pomoc Ukrajině

Chcete pomoct obyvatelům, kteří utíkají před válkou z Ukrajiny? Můžete přinést materiální pomoc (vše kromě oblečení) i na MINT do 2. patra ke stánku neziskové organizace Lemniskáta (č. 57). Po akci předáme věci iniciativě Brno pro Ukrajinu, která vše rozdistribuuje.

A pokud budete chtít pomoct i finančně, můžete si vybrat u stejného stánku produkty od našich designérů. Veškerý výtěžek pošleme Člověku v tísni. Děkujeme, že pomáháte ❤

K nákupům zahraje svůj speciální set dvorní DJ MINT Marketu - DJ Marthy.

Aktuální informace sledujte na oficiální Facebookové události

A kde své oblíbené tvůrce najdete? Mrkněte na mapu:

Kdy můžete přijít

PÁ 11.00 - 18.00
SO 10.00 - 17.00

jak se k nám dostanete

Pěšky

Zelný trh je v samém srdci Brna. Pokud se nacházíte na Náměstí svobody, vydejte se Masarykovou ulicí směrem k Hlavnímu nádraží a na křižovatce s ulicí Orlí a Zelný trh se dejte doprava a jste tu! Na pravé straně uvidíte funkcionalistickou budovu. A v ní najdete MINT market. Těšíme se na vás!

Městskou hromadnou dopravou

Nejbližší zastávka se jmenuje Zelný trh. Odtud už jen asi 100m do kopce a jste na MINTu.

Autem

Tady najdete několik tipů na parkování v Brně. Doporučujeme ale nechat tohoto čtyřnohého miláčka tentokrát doma a udělat si hezkou procházku centrem města.

Kdo se o trh stará

Lenka Šašková

principálka trhů, organizace a komunikace s prodejci
+420 728 230 430

Lenka nemá ráda označení manažerka a tak si říká principálka. MINT má totiž přeci jen blíž k pestrému cirkusu něž k nějakému korporátu. Než se začala věnovat organizování trhů, vystudovala kurátorství se zaměřením na design, založila ÝBRKÝBL :: Fashion bazar a poprvé ochutnala cuketu. Kromě MINT Marketu krotí divou zvěř v podobě čtyřletého Kiliána i doma.

Zbyněk Banán Hanko

výkonný ředitel
+420 775 635 426

Těší se na nudu, která nastává cca dvě hodiny po začátku akce, kdy už je vše hotovo a vše běží, jak má. Prochází se pak po trzích, užívá si atmosféry a povídá si s kamarády prodejci o tom, co dalšího by se dalo společně podniknout. Někdy se ale taky schovává v backstagi a prostě si čte anebo spí.

Adéla Štěpánková

ministryně PRopagandy
+420 739 218 359

Adéla hlavně komunikuje, postuje, kliká, tvoří a na všechno si dělá tabulky, což je asi tak jediná známka toho, že má původně vystudovanou ekonomku. U nás má na starosti Facebook a kontakt s médii i partnery.

Partneři