MINT Market Brno no. 73

Terasa u Janáčkova divadla

Jako každý rok i letos se MINT Market bude konat u slavnostní příležitosti - zahájení sezóny Národního divadla Brno. Ve čtvrtek 5. září proběhne na terase u Janáčkova divadla zahajovací koncert a my budeme u toho! MINT Market je trh se svěží módou, šperky, designem a delikatesami, tak se stavte ochutnat! ♥

PŘIHLÁŠKY pro prodejce budou otevřené do 28. července. Smluvní podmínky vč. cen za pronájem najdete zde.

Vstup je zdarma a skvělá atmosféra je samozřejmostí :) 

Svou účast potvrďte na Facebookové události a pozvěte i své známé. Společně to před Janáčkovým divadlem roztočíme!

Kde nás najdete

Terasa u Janáčkova divadla

Kdy můžete přijít

ČT 11.00 - 20.00

jak se k nám dostanete

Pěšky

Janáčkovo divadlo najdete na Moravském náměstí v centru města. Stačí jít z České stále za nosem, až dojdete na Moravák, kde uvidíte krásnou budovu Janáčkova divadla a tam najdete i MINT Market.

Městskou hromadnou dopravou

Nejbližší zastávka městské hromadné dopravy je Janáčkovo divadlo, kde staví autobus nebo Moravské náměstí, kam se svezete tramvají/šalinou.

Autem

Pokud chcete přijet autem, mrkněte sem ohledně možností zaparkování.

Kdo se o trh stará

Lenka Šašková

principálka trhů, organizace a komunikace s prodejci
+420 728 230 430

Lenka nemá ráda označení manažerka a tak si říká principálka. MINT má totiž přeci jen blíž k pestrému cirkusu něž k nějakému korporátu. Než se začala věnovat organizování trhů, vystudovala kurátorství se zaměřením na design, založila ÝBRKÝBL :: Fashion bazar a poprvé ochutnala cuketu. Kromě MINT Marketu krotí divou zvěř v podobě čtyřletého Kiliána i doma.

Zbyněk Banán Hanko

výkonný ředitel
+420 775 635 426

Těší se na nudu, která nastává cca dvě hodiny po začátku akce, kdy už je vše hotovo a vše běží, jak má. Prochází se pak po trzích, užívá si atmosféry a povídá si s kamarády prodejci o tom, co dalšího by se dalo společně podniknout. Někdy se ale taky schovává v backstagi a prostě si čte anebo spí.

Katka Pletichová

fotografka
+420 723 151 417

Katka ráda zastavuje čas, zalidňuje opuštěné prostory, hledá autentické prožitky a duši okamžiků. Miluje ty uvolněné chvíle, které tepou životem a lidé jsou si tak blízko, že jim stačí jen tak být. Proto pořádá trhy s atmosférou, ve které se takové momenty daří vykouzlit.

Adéla Štěpánková

ministryně PRopagandy
+420 739 218 359

Adéla hlavně komunikuje, postuje, kliká, tvoří a na všechno si dělá tabulky, což je asi tak jediná známka toho, že má původně vystudovanou ekonomku. U nás má na starosti Facebook a kontakt s médii i partnery.

Klára Vernarcová

Instamanagerka a fotografka
+420 605 865 386

Klárka je na Instagramu jako ryba ve vodě. Krauluje v něm totiž už od jeho založení a ještě si k tomu vystudovala marketing. Do toho foťákem nejradši chytá momentky, emoce a hlavně úsměvy. A těch je na MINTu nepočítaně :)

Partneři