MINT: Brno Fashion Market 21

Brno, Mosilana Hub, Křenová 19

3. a 4. prosince si udělejte v diářích volno. Trh nezávislé módy, šperků a designu MINT: Brno Fashion Market s pořadovým číslem 21 objevuje nové prostory a tentokrát vás zveme do objektu Mosilana Hub!

Na jednom místě tu v předvánočním shonu najdete oázu s příjemnou atmosférou, designéry s jejich originálními produkty a dobroty od lokálních prodejců. Budete moci podpořit neziskové organizace a užít si jedinečnou atmosféru industriálních prostor za doprovodu několika vybraných DJs. Těšíme se na vás!

Vstup je jako vždy zdarma, bez bariér a čtyřnozí miláčci jsou vítáni!

Aktuální informace sledujte na oficiální Facebookové události.

Tady je malá mapka, abyste k nám trefili: 

 

A tady mapa s rozmístěním prodejcům, abyste věděli, kde najdete svou oblíbenou značku:

 

Kde nás najdete

Brno, Mosilana Hub, Křenová 19

Kdy můžete přijít

  • SO 3.12.  11:00 – 19:00
  •   NE 4.12. 10:00 – 18:00

jak se k nám dostanete

Pěšky

Ze zastávky Vlhká půjdete doleva ve směru od nádraží a vejdete do areálu. Mosilana Hub se nachází v zadní části areálu. Cesta na MINT: Brno Fashion Market pak bude v areálu značena modrými balónky.

Městskou hromadnou dopravou

Nejlépe se k nám dostanete městskou hromadnou dopravou. Použít můžete tramvaj č. 8, 9, 10 nebo trolejbus č. 31, 33 a těmi dojeďte až na zastávku Vlhká.

Kdo se o trh stará

Lenka Šašková

principálka trhů, organizace a komunikace s prodejci
+420 728 230 430

Lenka nemá ráda označení manažerka a tak si říká principálka. MINT má totiž přeci jen blíž k pestrému cirkusu něž k nějakému korporátu. Než se začala věnovat organizování trhů, vystudovala kurátorství se zaměřením na design, založila ÝBRKÝBL :: Fashion bazar a poprvé ochutnala cuketu. Kromě MINT Marketu krotí divou zvěř v podobě čtyřletého Kiliána i doma.