MINT: Brno Fashion Market 23

Brno, Mosilana Hub, Křenová 19

JARO JE TU!

A to znamená, že je tu i další MINT: Brno Fashion Market, tentokrát s heslem Vybarvi se do jara!

MINT se na plné obrátky roztočí 8. a 9. dubna v industriálních prostorách Mosilana Hub, kde představí nové kolekce známých českých designérů i úplných nováčků. A tentokrát rovnou ve dvou patrech, takže bude opravdu z čeho vybírat!

Chystáme pro vás celou řadu kvalitních a neokoukaných značek. Svůj jazýček potěšíte pochutinami z kuchyní lokálních dodavatelů. Nákupem budete moci podpořit neziskové organizaci a hlavně si užijete jedinečnou atmosféru industriálních prostor.

A na koho se můžete těšit a kde s svojí oblíbenou značku najdete můžete prozkoumat na téhle mapce.

 

Aktuální informace sledujte na oficiální Facebookové události.

Vstup je zdarma a čtyřnozí miláčci jsou vítáni :)

Vybarvi se i ty do jara!

 

Line-up Radia MINT je tu!

Sobota ⟩⟩ DJ Lais a DJ Marthy Deejay
Neděle ⟩⟩ DJ Peter Pea a DJ W.DJ

 

V Mosilana Hub sídlí i několik kreativců, kteří během MINTu otevřou své ateliéry ve 4. patře.

KALIMBY - Budete si moci prohlédnout i vyzkoušet speciální hudební nástroje, tzv. KALIMBY. Pavel Klvaňa vás zve do své dílny, kde kalimby vyrábí. Poslechněte si je a zajděte si je vyzkoušet do umělcova ateliéru.

STUDIO VOITH - Erika Voith je nadaná umělkyně, která žije již několik let v Brně. A během MINTu vás nechá nahlédnout pod pokličku své práce. 

 

A na závěr důležitá otázka: Jak k nám trefíte?

 

Kde nás najdete

Brno, Mosilana Hub, Křenová 19

Kdy můžete přijít

SO 8.4. 11:00 – 18:00
NE 9.4. 10:00 – 17:00

jak se k nám dostanete

Pěšky

Ze zastávky Vlhká půjdete doleva ve směru od nádraží a vejdete do areálu. Mosilana Hub se nachází v zadní části areálu. Cesta na MINT: Brno Fashion Market pak bude v areálu značena modrými balónky.

Městskou hromadnou dopravou

Nejlépe se k nám dostanete městskou hromadnou dopravou. Použít můžete tramvaj č. 8, 9, 10 nebo trolejbus č. 31, 33 a těmi dojeďte až na zastávku Vlhká.

Kdo se o trh stará

Lenka Šašková

principálka trhů, organizace a komunikace s prodejci
+420 728 230 430

Lenka nemá ráda označení manažerka a tak si říká principálka. MINT má totiž přeci jen blíž k pestrému cirkusu něž k nějakému korporátu. Než se začala věnovat organizování trhů, vystudovala kurátorství se zaměřením na design, založila ÝBRKÝBL :: Fashion bazar a poprvé ochutnala cuketu. Kromě MINT Marketu krotí divou zvěř v podobě čtyřletého Kiliána i doma.

Partneři