MINT Market České Budějovice no. 10

Krajinská + Hroznová ulice

Jubilejní desátý návrat MINT Marketu do Českých Budějovic bude ve velkém stylu. Výběr toho nejlepšího od českých tvůrců najdete v rámci vyhlášeného pouličního festivalu Město lidem, lidé městu v pátek a v sobotu 25. a 26. srpna v ulicích Krajinská a Hroznová.

MINT Market České Budějovice se vrátí do centra města, kde bude probíhat opět i bohatý program pro děti. Na své si zde však přijdou i milovníci módy, cirkusu, umění a sportu.

Festival Město lidem, lidé městu rozproudí i všechny okolní ulice, takže raději mrkněte na podrobný program.

U stánku OP&K si budou moci malí i velcí od 16.00 do 17.30 vyzkoušet workshop akvarelu. Bude se malovat, tvořit, učit se a nebo zdokonalovat, relaxovat, sdílet a necháme se pohltit tvůrčím procesem... Projdeme si základní pomůcky, řekneme si blíže o teorii barev v akvarelu a základech jejich míchání, vytvoříme si základní vzorník a pak se vrhneme na společné malování vašich (prvních) akvarelů.. Pro začátečníky budou ideálním tématem květiny a veškerá flóra. 

Vstup na MINT Market je jako vždy zdarma a bez bariér a čtyřnozí miláčci jsou vítáni.

Přidejte se k oficiální události, ať vám nic neunikne ;)

Kde nás najdete

Krajinská + Hroznová ulice

Kdy můžete přijít

PÁ 12.00 - 20.00

SO 10.00 - 20.00

jak se k nám dostanete

Pěšky

Ulice Hroznová a Krajinská se nachází v samém srdci Českých Budějovic. Stojíte-li na Náměstí Přemysla Otakara II., vedou odsud čtyři ulice. Vy si vyberte Piaristickou, která se hned rozdvojuje a druhou ulicí je Krajinská, kterou kříží Hroznová. A všude tady najdete MINT Market.

Městskou hromadnou dopravou

Nejbližší zastávka je Poliklinika Sever. Pak už stačí jen přejít most a jste na MINTu.

Kdo se o trh stará

Lenka Šašková

principálka trhů, organizace a komunikace s prodejci
+420 728 230 430

Lenka nemá ráda označení manažerka a tak si říká principálka. MINT má totiž přeci jen blíž k pestrému cirkusu něž k nějakému korporátu. Než se začala věnovat organizování trhů, vystudovala kurátorství se zaměřením na design, založila ÝBRKÝBL :: Fashion bazar a poprvé ochutnala cuketu. Kromě MINT Marketu krotí divou zvěř v podobě čtyřletého Kiliána i doma.

Omri Goz

cultural attache
+420 608 774 441

Omri má prsty ve většině zajímavých akcí a kulturních projektech, které se dějí v Praze a v celé České republice ”over and under ground”, a proto je tu s námi.

Adéla Štěpánková

ministryně PRopagandy
+420 739 218 359

Adéla hlavně komunikuje, postuje, kliká, tvoří a na všechno si dělá tabulky, což je asi tak jediná známka toho, že má původně vystudovanou ekonomku. U nás má na starosti Facebook a kontakt s médii i partnery.

Klára Vernarcová

Instamanagerka a fotografka
+420 605 865 386

Klárka je na Instagramu jako ryba ve vodě. Krauluje v něm totiž už od jeho založení a ještě si k tomu vystudovala marketing. Do toho foťákem nejradši chytá momentky, emoce a hlavně úsměvy. A těch je na MINTu nepočítaně :)

Partneři