MINT Market České Budějovice no. 6

Žižkárna, Žižkova třída 28

MINT Market zavítá v neděli 14. listopadu už pošesté do Českých Budějovic, poprvé ale do kulturně-kreativího prostoru Žižkárny - areálu bývalých kasáren. Kromě úžasné atmosféry industriálních prostor tu na vás bude čekat na padesát pečlivě vybraných tvůrců z celé republiky a Slovenska.

MINT v Českých Budějovicích představí značky s kvalitní módou, originálními šperky, designovými produkty, svíčkami, bio kosmetikou, papírenským zbožím a s mnohým dalším. Ochutnat budete moci autentické churros a v areálu zaparkuje také foodtruck nabízející jídlo z aquaponických surovin. V kavárně si pak můžete dopřát lahodnou kávu se zákuskem. Tak se stavte, vyřiďte vánoční dárky s předstihem a podpořte zároveň tvůrce a designéry. Vždyť na MINTu je krásně! ♥

Vstup na MINT Market je jako vždy zdarma a bez bariér. K nákupům vám zahraje DJ Marthy svůj speciální set.

Sledujte oficiální Facebookovou událost, ať vám nic neunikne.

Vážení návštěvníci, v reakci na vaše množící se dotazy upřesňujeme informace ohledně očkování a testů. Vycházíme z vládních nařízení, podle kterých na trzích NEJSOU POTŘEBA. Určitě si však s sebou vemte respirátor a dodržujte prosím platná hygienická opatření - rozestupy, dezinfekce a tak dál. Děkujeme za pochopení a těšíme se na vás!

A co je MINT? MINT je parta lidí, která má s organizací trhů s českými designéry zkušenosti už přes deset let. Pětkrát jsme byli s MINT Marketem součástí akce Město lidem, lidé městu a letos jsme se rozhodli českých design přinést do Budějc ještě jednou před Vánoci. Těšíme se na vás!

Kde nás najdete

Žižkárna, Žižkova třída 28

Kdy můžete přijít

NE 10.00 - 18.00

jak se k nám dostanete

Pěšky

Žižkárna se nachází hned vedle OC Mercury, na adrese Žižkova třída 28.

 

Kdo se o trh stará

Lenka Šašková

principálka trhů, organizace a komunikace s prodejci
+420 728 230 430

Lenka nemá ráda označení manažerka a tak si říká principálka. MINT má totiž přeci jen blíž k pestrému cirkusu něž k nějakému korporátu. Než se začala věnovat organizování trhů, vystudovala kurátorství se zaměřením na design, založila ÝBRKÝBL :: Fashion bazar a poprvé ochutnala cuketu. Kromě MINT Marketu krotí divou zvěř v podobě čtyřletého Kiliána i doma.

Omri Goz

cultural attache
+420 608 774 441

Omri má prsty ve většině zajímavých akcí a kulturních projektech, které se dějí v Praze a v celé České republice ”over and under ground”, a proto je tu s námi.

Adéla Štěpánková

ministryně PRopagandy
+420 739 218 359

Adéla hlavně komunikuje, postuje, kliká, tvoří a na všechno si dělá tabulky, což je asi tak jediná známka toho, že má původně vystudovanou ekonomku. U nás má na starosti Facebook a kontakt s médii i partnery.

Partneři