MINT Market České Budějovice no. 9

Výstaviště České Budějovice

MINT Market České Budějovice nakonec přeci jen bude! Stane se totiž součástí prvního ročníku prodejní výstavy Vánoce na Výstavišti, která se uskuteční ve dnech 1. - 4. prosince 2022 na Výstavišti České Budějovice v pavilonu T1. Součástí bude po celou dobu výstavy i pestrý kulturní doprovodný program, koncerty, divadla pro děti a další. Kromě toho bude ve vedlejší hale T2 zároveň probíhat Burger Street Festival. Tak se stavte a vyřiďte na MINTu vánoční dárky na jednom místě!

Vstup je jako vždy zdarma.

Těšit se můžete na pestrou nabídku s láskou šitých kabelek, originální módní kousky, bio kosmetiku, ručně vyráběné šperky, hračky pro děti, sojové svíčky, papírenské zboží, macramé a mnoho dalšího. 

Sledujte oficiální událost, ať vám nic neunikne.

Kde nás najdete

Výstaviště České Budějovice

Kdy můžete přijít

ČT - SO 9.00 - 18.00
NE 9.00 - 17.00

jak se k nám dostanete

Pěšky

Na MINT Market do haly T1 se pěšky nelépe dostanete hlavní nebo severní branou. nejlépe dostanete bránou Sever, otevřená ale bude i hlavní brána.Vstup pro pěší je možná hlavní branou nebo severní branou.

Autem

Pokud se chystáte na MINT Market autem, můžete zaparkovat v areálu Výstaviště České Budějovice na ploše P5 nebo P19, které je jen kousek od haly T1, kde se bude MINT konat. Vjezd je možný severní bránou a bránou 4 a 1. Parkování je zde zdarma.

Kdo se o trh stará

Lenka Šašková

principálka trhů, organizace a komunikace s prodejci
+420 728 230 430

Lenka nemá ráda označení manažerka a tak si říká principálka. MINT má totiž přeci jen blíž k pestrému cirkusu něž k nějakému korporátu. Než se začala věnovat organizování trhů, vystudovala kurátorství se zaměřením na design, založila ÝBRKÝBL :: Fashion bazar a poprvé ochutnala cuketu. Kromě MINT Marketu krotí divou zvěř v podobě čtyřletého Kiliána i doma.

Omri Goz

cultural attache
+420 608 774 441

Omri má prsty ve většině zajímavých akcí a kulturních projektech, které se dějí v Praze a v celé České republice ”over and under ground”, a proto je tu s námi.

Partneři