Factory Fashion Market 8

BuranTeatr - Sokolský stadion, Kounicova 22/20 (exStadec)

Osmý díl Factory Fashion Marketu s podtitulkem Fashion in Colors proběhl 15.-16. března 2013 opět v Sokolském stadionu, Kounicova 22. Vstupné bylo zdarma, akci pořádala módní značka Lovemusic.

Již po osmé se na jednom místě sešli návrháři a designéři, aby představili svoji originální tvorbu za doprovodu příjemné hudby. 


Otevírací doba:
Pá 15.3.: 13:00 - 22:00
So 16.3.: 10:00 - 22:00

Vstupní vestibul, kavárnu i sál budovy zaplnilo 60 designových značek se svými stánky. Současně v přízemí fungoval i antikvariát a lahůdkářský stánek s domácími dobrotami Minimalistiche Feste Gruppe. Na velice oblíbené zákusky Kokino se v sobotu rozhodně vyplatilo přijít včas. Po celou dobu akce hráli DJs WDj. a Marthy z Possitive Soundsystem. V pátek v sedm hodin vystoupila Kateřina H.Hanzlíkova, Eva Gina a Šárka Doležalová s premiérou tanečního představení Fashion or Death. Na tanec navázala módní přehlídky Lovemusic a Plazma.lab, které moderoval stand-upový komik Radek Petráš. Večer uzavřel koncert jazzového kvartetu Jazzová razie.

V sobotu se otevřely dveře Factory Fashion Marketu v deset hodin. V sedm hodin večer zatančila profesionální skupina Waacki svoji show Fashion in Colors, která byla – jak název vypovídá – na téma aktuálního hesla akce. V osm hodin se na přehlídkovém molu představily kabelky Galerie Glara a mladistvé oblečení značky Charaktera, za kterou se skrývá známá street artová umělkyně Sasanka. Společnou přehlídkou se prezentovalo Stromli a šperky V.Y.P. design. Ve 22:00 jarní Factoty Fashion Market skončil, příští díl je naplánovaný na prosinec tohoto roku.

 

Kde nás najdete

BuranTeatr - Sokolský stadion, Kounicova 22/20 (exStadec)