MINT Market Hradec Králové no. 3

Smetanovo nábřeží před Náplavkou

MINT Market Hradec Králové, trh se svěží módou, šperky a designem, se v neděli 13. října stane součástí oblíbeného Restaurant Day, který se zde koná již po deváté. Na Smetanově nábřeží tak bude moci kromě vynikajícího jídla, lahodných drinků a koncertů najít i přehlídku toho nejlepšího z české designérské scény.

>> PŘIHLÁŠKY PRO PRODEJCE jsou otevřené do 8. září. <<

Přihlášku najdete ve svém profilu. Smluvní podmínky s více informacemi najdete zde.

Kampaň Konec igelitek v Čechách pokračuje i v Hradci. Zastavte se u stánku Lovemusic, vyplňte krátký dotazník a odneste si úlovky z MINT Marketu ve stylové plátěnce.

 

Vstup na akci je zdarma a čtyřnozí miláčci jsou vítáni.

Na jaře se akce velmi vydařila a na MINT se přišlo podívat opravdu hodně návštěvníků. Těšíme se na vás i nyní a slibujeme opět kvalitní přehlídku českého designu.

Sledujte oficiální událost, ať vám nic neunikne.

Kde nás najdete

Smetanovo nábřeží před Náplavkou

Kdy můžete přijít

NE 11.00 - 18.00

Kdo se o trh stará

Lenka Kolářová

principálka trhů, organizace a komunikace s prodejci
+420 728 230 430

Lenka nemá ráda označení manažerka a tak si říká principálka. MINT má totiž přeci jen blíž k pestrému cirkusu něž k nějakému korporátu. Než se začala věnovat organizování trhů, vystudovala kurátorství se zaměřením na design, založila ÝBRKÝBL :: Fashion bazar a poprvé ochutnala cuketu. Aktuálně se pustila i do psaní blogu Pišingr.

Zbyněk Banán Hanko

výkonný ředitel
+420 775 635 426

Těší se na nudu, která nastává cca dvě hodiny po začátku akce, kdy už je vše hotovo a vše běží, jak má. Prochází se pak po trzích, užívá si atmosféry a povídá si s kamarády prodejci o tom, co dalšího by se dalo společně podniknout. Někdy se ale taky schovává v backstagi a prostě si čte anebo spí.

Katka Pletichová

fotografka, PR managerka
+420 723 151 417

Katka ráda zastavuje čas, zalidňuje opuštěné prostory, hledá autentické prožitky a duši okamžiků. Miluje ty uvolněné chvíle, které tepou životem a lidé jsou si tak blízko, že jim stačí jen tak být. Proto pořádá trhy s atmosférou, ve které se takové momenty daří vykouzlit.

Partneři