MINT Market Hradec Králové no. 4 - ZRUŠENO

Smetanovo nábřeží před Náplavkou

Bohužel z důvodu aktuálního nouzového stavu jsme nuceni zrušit konání MINT Marketu v Hradci Králové. Těšit se na další ročník budete moci snad v září. Děkujeme za pochopení a přejeme všem především pevné zdraví!

MINT Market Hradec Králové, trh se svěží módou, šperky a designem, se v neděli 26. dubna stane už počtvrté součástí oblíbeného Restaurant Day. Na Smetanově nábřeží tak bude moci kromě vynikajícího jídla, lahodných drinků a koncertů najít i přehlídku toho nejlepšího z české designérské scény.

>> PŘIHLÁŠKY pro prodejce najdete ve svém profilu do 22. března. Smluvní podmínky vč. cen za pronájem najdete tady. <<

Těšíme se na vás i nyní a slibujeme opět kvalitní přehlídku českého designu.

Vstup na akci je zdarma a čtyřnozí miláčci jsou vítáni.

Sledujte oficiální událost, ať vám nic neunikne.

Kde nás najdete

Smetanovo nábřeží před Náplavkou

Kdy můžete přijít

NE 10.00 - 17.00

Kdo se o trh stará

Lenka Šašková

principálka trhů, organizace a komunikace s prodejci
+420 728 230 430

Lenka nemá ráda označení manažerka a tak si říká principálka. MINT má totiž přeci jen blíž k pestrému cirkusu něž k nějakému korporátu. Než se začala věnovat organizování trhů, vystudovala kurátorství se zaměřením na design, založila ÝBRKÝBL :: Fashion bazar a poprvé ochutnala cuketu. Kromě MINT Marketu krotí divou zvěř v podobě čtyřletého Kiliána i doma.

Zbyněk Banán Hanko

výkonný ředitel
+420 775 635 426

Těší se na nudu, která nastává cca dvě hodiny po začátku akce, kdy už je vše hotovo a vše běží, jak má. Prochází se pak po trzích, užívá si atmosféry a povídá si s kamarády prodejci o tom, co dalšího by se dalo společně podniknout. Někdy se ale taky schovává v backstagi a prostě si čte anebo spí.

Adéla Štěpánková

ministryně PRopagandy
+420 739 218 359

Adéla hlavně komunikuje, postuje, kliká, tvoří a na všechno si dělá tabulky, což je asi tak jediná známka toho, že má původně vystudovanou ekonomku. U nás má na starosti Facebook a kontakt s médii i partnery.

Partneři