MINT Market Liberec no. 1

nám. Dr. E. Beneše

MINT Market poprvé na severu! Tento rok se poprvé s MINT Marketem můžete podívat do Liberce a to rovnou na náměstí Dr. E. Beneše v centru města!
V sobotu 7. září 
zde totiž bude probíhat trh se svěží módou, šperky, designem a delikatesami zároveň s akcí Dny evropského dědictví. Tak se stavte objevovat český design! ♥

PŘIHLÁŠKY pro prodejce budou otevřené do 28. července. Smluvní podmínky vč. cen za pronájem najdete zde.

Vstup je zdarma a skvělá atmosféra je samozřejmostí :)

Svou účast potvrďte na Facebookové události a pozvěte i své známé.

MINT je parta tvůrčích lidí, kteří pro vás pořádají designové trhy a další akce už 14 let. Nyní už ve více než dvaceti městech po celé republice. Pod názvem MINT najdete záruku příjemné atmosféry, kterou jsou naše akce pověstné.

Fotografie a informace o minulých trzích najdete na našem Facebook profilu

Kdy můžete přijít

SO 9.00 - 17.00

Kdo se o trh stará

Lenka Šašková

principálka trhů, organizace a komunikace s prodejci
+420 728 230 430

Lenka nemá ráda označení manažerka a tak si říká principálka. MINT má totiž přeci jen blíž k pestrému cirkusu něž k nějakému korporátu. Než se začala věnovat organizování trhů, vystudovala kurátorství se zaměřením na design, založila ÝBRKÝBL :: Fashion bazar a poprvé ochutnala cuketu. Kromě MINT Marketu krotí divou zvěř v podobě čtyřletého Kiliána i doma.

Omri Goz

cultural attache
+420 608 774 441

Omri má prsty ve většině zajímavých akcí a kulturních projektech, které se dějí v Praze a v celé České republice ”over and under ground”, a proto je tu s námi.

Adéla Štěpánková

ministryně PRopagandy
+420 739 218 359

Adéla hlavně komunikuje, postuje, kliká, tvoří a na všechno si dělá tabulky, což je asi tak jediná známka toho, že má původně vystudovanou ekonomku. U nás má na starosti Facebook a kontakt s médii i partnery.

Klára Vernarcová

Instamanagerka a fotografka
+420 605 865 386

Klárka je na Instagramu jako ryba ve vodě. Krauluje v něm totiž už od jeho založení a ještě si k tomu vystudovala marketing. Do toho foťákem nejradši chytá momentky, emoce a hlavně úsměvy. A těch je na MINTu nepočítaně :)

Partneři