MINT Market Litomyšl no. 1

Růžová ulice

První MINT Market Litomyšl se bude konat v sobotu 27. dubna v Růžové uličce v centru města. MINT market se tentokrát spojil s akcí Lázně ducha, jehož bude hrdou součástí. Těšte se na více než padesát prodejců s pestrou nabídkou z oblasti módy, šperků, designu a gastronomie. Přijďte si vychutnat příjemnou atmosféru a pořídit si kvalitní český design. Na MINTu je krásně :)

 

Kampaň Konec igelitek v Čechách pokračuje i v Litomyšli. Zastavte se u stánku Lovemusic, vyplňte krátký dotazník a odneste si úlovky z MINT Marketu ve stylové plátěnce.

Vstup je jako vždy zdarma a bez bariér!

Letos poprvé se stane MINT Market hrdým partnerem festivalu Lázně ducha. Těšíme se, jak spolu s Vámi roztančíme ulice centra Litomyšle.

 

Aktuální informace sledujte na oficiální Facebookové události.

Kdy můžete přijít

SO 10.00 - 18.00

jak se k nám dostanete

Pěšky

Růžovou uličku najdete přímo mezi ulicí Boženy Němcové a Smetanovým náměstím v centru města. 

Městskou hromadnou dopravou

Nejbližší zastávka je přímo v centru: Smetanovo náměstí - u věže. Dostenete se sem autobusem č. 10.

Kdo se o trh stará

Lenka Šašková

principálka trhů, organizace a komunikace s prodejci
+420 728 230 430

Lenka nemá ráda označení manažerka a tak si říká principálka. MINT má totiž přeci jen blíž k pestrému cirkusu něž k nějakému korporátu. Než se začala věnovat organizování trhů, vystudovala kurátorství se zaměřením na design, založila ÝBRKÝBL :: Fashion bazar a poprvé ochutnala cuketu. Kromě MINT Marketu krotí divou zvěř v podobě čtyřletého Kiliána i doma.

Zbyněk Banán Hanko

výkonný ředitel
+420 775 635 426

Těší se na nudu, která nastává cca dvě hodiny po začátku akce, kdy už je vše hotovo a vše běží, jak má. Prochází se pak po trzích, užívá si atmosféry a povídá si s kamarády prodejci o tom, co dalšího by se dalo společně podniknout. Někdy se ale taky schovává v backstagi a prostě si čte anebo spí.

Katka Pletichová

fotografka
+420 723 151 417

Katka ráda zastavuje čas, zalidňuje opuštěné prostory, hledá autentické prožitky a duši okamžiků. Miluje ty uvolněné chvíle, které tepou životem a lidé jsou si tak blízko, že jim stačí jen tak být. Proto pořádá trhy s atmosférou, ve které se takové momenty daří vykouzlit.

Partneři