MINT Market Litomyšl no. 3

Toulovcovo náměstí

MINT Market se už potřetí vrací do Litomyšle, aby se tentokrát stal součástí příjemné akce Veselice. Přijďte o víkendu 4. a 5. září spolu s námi roztančit Toulovcovo náměstí!

Vychutnejte si příjemnou atmosféru a udělejte si radost módním doplňkem, bio kosmetikou nebo třeba kvalitním šperkem od českého designéra. Na MINTu je krásně :)

Těšit se můžete na více než šedesát prodejců s pestrou nabídkou módy, šperků, designu a gastronomie a k tomu Veselice chystá také pestrý doprovodný program. Máte se zkrátka na co těšit!

Vstup je jako vždy zdarma a bez bariér!

Aktuální informace sledujte na oficiální Facebookové události.

Kdy můžete přijít

SO 10.00 - 18.00

NE 10.00 – 15.00

jak se k nám dostanete

Pěšky

Toulovcovo náměstí najdete v samém srdci Litomyšle, hned vedle Smetanova náměstí.

Městskou hromadnou dopravou

Nejbližší zastávka je přímo v centru: Smetanovo náměstí - u věže. Dostenete se sem autobusem č. 10.

Kdo se o trh stará

Lenka Šašková

principálka trhů, organizace a komunikace s prodejci
+420 728 230 430

Lenka nemá ráda označení manažerka a tak si říká principálka. MINT má totiž přeci jen blíž k pestrému cirkusu něž k nějakému korporátu. Než se začala věnovat organizování trhů, vystudovala kurátorství se zaměřením na design, založila ÝBRKÝBL :: Fashion bazar a poprvé ochutnala cuketu. Kromě MINT Marketu krotí divou zvěř v podobě čtyřletého Kiliána i doma.

Zbyněk Banán Hanko

výkonný ředitel
+420 775 635 426

Těší se na nudu, která nastává cca dvě hodiny po začátku akce, kdy už je vše hotovo a vše běží, jak má. Prochází se pak po trzích, užívá si atmosféry a povídá si s kamarády prodejci o tom, co dalšího by se dalo společně podniknout. Někdy se ale taky schovává v backstagi a prostě si čte anebo spí.

Martin Rozbroj

ministr PRopagandy
+420 602 292 851

Martin se aktivně motá kolem kulturních akcí, kliká, tvoří, postuje a řeší. U nás se stará o Facebook a komunikaci s médii i partnery.

Partneři