MINT Market Litomyšl no. 4

Zámecký pivovar Litomyšl

MINT Market Litomyšl BUDE!

Situace je taková, že je omezeno pouze provozování adventních a vánočních trhů, tedy trhů zřízených pro předvánoční období. MINT Market je trh s autorskou módou, šperky, designem a delikatesami, který se koná po celý rok a po celé republice.
Vládní opatření bereme vážně a proto budeme na akci dodržovat všechna aktuální nařízení jako jsou rozestupy mezi stánky, dezinfekce na každém stánku, respirátory či nanoroušky. A vás prosíme o totéž. Podle aktuálních nařízení vlády na trzích není potřeba kontrolovat bezinfekčnost (očkování, test, prodělání covidu).

Děkujeme, že podporujete malé podnikatele a designéry, Vaši podporu potřebují víc než kdy dřív. ❤

Těšíme se v neděli na MINT Market Litomyšl v bývalém zámeckém pivovaru!

---

Předvánoční MINT Market v Litomyšli se spojí s krásnou akcí Andělský advent. Přijďte v neděli 12. prosince do budovy bývalého zámeckého pivovaru a se svařákem v ruce si projděte prodejní přehlídku pečlivě vybraných českých a slovenských designérů.

Vychutnejte si příjemnou vánoční atmosféru a vyřešte dárky pod stromeček na jednom místě a u nezávislých tvůrců.

Módní doplňky, bio kosmetika, papírenské zboží, kabelky nebo kvalitní šperky - to vše najdete u více než čtyřiceti kreativců na MINT Marketu. Tak se stavte, vždyť na MINTu je krásně :)

Andělský advent chystá také tématický doprovodný program pro děti i dospělé, součástí bude gurmánský trh, adventní kozy Bleskule a Adéla, dílničky a další. Máte se zkrátka na co těšit!

Vstup je jako vždy zdarma!

Aktuální informace sledujte na oficiální Facebookové události.

Kde nás najdete

Zámecký pivovar Litomyšl

Kdy můžete přijít

NE 10.00 - 18.00

jak se k nám dostanete

Autem

Parkovat doporučujeme na Smetanově náměstí. Cesta odtud trvá několik málo minut a navíc se projdete uličkami historického jádra města. V neděli je parkování zdarma.

Kdo se o trh stará

Lenka Šašková

principálka trhů, organizace a komunikace s prodejci
+420 728 230 430

Lenka nemá ráda označení manažerka a tak si říká principálka. MINT má totiž přeci jen blíž k pestrému cirkusu něž k nějakému korporátu. Než se začala věnovat organizování trhů, vystudovala kurátorství se zaměřením na design, založila ÝBRKÝBL :: Fashion bazar a poprvé ochutnala cuketu. Kromě MINT Marketu krotí divou zvěř v podobě čtyřletého Kiliána i doma.

Zbyněk Banán Hanko

výkonný ředitel
+420 775 635 426

Těší se na nudu, která nastává cca dvě hodiny po začátku akce, kdy už je vše hotovo a vše běží, jak má. Prochází se pak po trzích, užívá si atmosféry a povídá si s kamarády prodejci o tom, co dalšího by se dalo společně podniknout. Někdy se ale taky schovává v backstagi a prostě si čte anebo spí.

Adéla Štěpánková

ministryně PRopagandy
+420 739 218 359

Adéla hlavně komunikuje, postuje, kliká, tvoří a na všechno si dělá tabulky, což je asi tak jediná známka toho, že má původně vystudovanou ekonomku. U nás má na starosti Facebook a kontakt s médii i partnery.

Partneři