MINT: Benešov Fashion Market

Muzeum umění a designu, Malé náměstí, Benešov

V sobotu 1. prosince Benešov poprvé přivítá MINT market - trh nezávislé módy, šperků a designu, na kterém svá díla představí kreativní tvůrci z celé republiky.
Trh se bude konat v budově Muzea umění a designu a před ním na Malém náměstí.
Těšit se můžete na originální výrobky českých módních návrhářů a designérů, poctivé jídlo, hudbu a skvělou náladu.

 

>> PŘIHLÁŠKY pro prodejce jsou otevřené do 4. listopadu. <<

Smluvní podmínky najdete zde. Pokud se chcete přihlásit, registraci najdete tady.

 

Muzeum si pro vás přichystalo i bohatý doprovodný program v podobě dne otevřených dveří se vstupem zdarma na všech 5 výstav, komentované prohlídky a workshopy pro děti.

Sledujte oficiální událost, ať vám nic neunikne.

Vstup na akci je jako vždy zdarma.

Kde nás najdete

Muzeum umění a designu, Malé náměstí, Benešov

Kdy můžete přijít

SO 11.00 - 18.00

Kdo se o trh stará

Lenka Kolářová

principálka trhů, organizace a komunikace s prodejci
+420 728 230 430

Lenka nemá ráda označení manažerka a tak si říká principálka. MINT má totiž přeci jen blíž k pestrému cirkusu něž k nějakému korporátu. Než se začala věnovat organizování trhů, vystudovala kurátorství se zaměřením na design, založila ÝBRKÝBL :: Fashion bazar a poprvé ochutnala cuketu. Kromě MINT Marketu krotí divou zvěř v podobě dvouletého Kiliána i doma.

Zbyněk Banán Hanko

výkonný ředitel
+420 775 635 426

Těší se na nudu, která nastává cca dvě hodiny po začátku akce, kdy už je vše hotovo a vše běží, jak má. Prochází se pak po trzích, užívá si atmosféry a povídá si s kamarády prodejci o tom, co dalšího by se dalo společně podniknout. Někdy se ale taky schovává v backstagi a prostě si čte anebo spí.

Omri Goz

cultural attache
+420 608 774 441

Omri má prsty ve většině zajímavých akcí a kulturních projektech, které se dějí v Praze a v celé České republice ”over and under ground”, a proto je tu s námi.

Katka Pletichová

fotografka
+420 723 151 417

Katka ráda zastavuje čas, zalidňuje opuštěné prostory, hledá autentické prožitky a duši okamžiků. Miluje ty uvolněné chvíle, které tepou životem a lidé jsou si tak blízko, že jim stačí jen tak být. Proto pořádá trhy s atmosférou, ve které se takové momenty daří vykouzlit.