MINT: Brno Fashion Market 27

Brno, Mosilana Hub, Křenová 19

16. a 17. prosince se podruhé před Vánoci vrátíme do Mosilany i s novou dávkou krásných značek s módou, designovými produkty, bio kosmetikou a těmi nejlahodnějšími dobortami.

MINT: Brno Fashion Market ještě jednou rozsvítí celou Mosilanu Vašimi úsměvy. Přijďte si vychutnat vánoční atmosféru a vyhněte se hektickým nákupákům. Na MINTu je krásně :)

  

 

Mrkněte, na jaké prodejce se můžete těšit!

 

Na jednom místě tu v předvánočním shonu najdete oázu s příjemnou atmosférou, designéry s jejich originálními produkty a dobroty od lokálních prodejců. Zároveň budete moci nahlédnout do ateliérů, které v Mosilana Hub mají své stále zázemí. Svůj chill-out koutek otevře například IAVE studio nebo si budete moci vyzkoušet originální hudební nástroje kalimby z dílny Pavla Klvaňa.

 

 

Budete moci podpořit neziskové organizace a užít si jedinečnou atmosféru industriálních prostor za doprovodu několika vybraných DJs. V sobotu váš sluch potěší DJ Cliché a DJ Marthy, v neděli pak W.Dj a DJ Peter Pea. 

 

Vstup je jako vždy zdarma, bez bariér a čtyřnozí miláčci jsou vítáni!

Aktuální informace sledujte na oficiální Facebookové události.

Tady je malá mapka, abyste k nám trefili: 

 

 

Kde nás najdete

Brno, Mosilana Hub, Křenová 19

Kdy můžete přijít

SO 16.12. 11.00 - 18.00

NE 17.12. 10.00 - 17.00

jak se k nám dostanete

Pěšky

Ze zastávky Vlhká půjdete doleva ve směru od nádraží a vejdete do areálu. Mosilana Hub se nachází v zadní části areálu.

Městskou hromadnou dopravou

Nejlépe se k nám dostanete městskou hromadnou dopravou. Použít můžete tramvaj č. 8, 9, 10 nebo trolejbus č. 31, 33 a těmi dojeďte až na zastávku Vlhká.

Kdo se o trh stará

Lenka Šašková

principálka trhů, organizace a komunikace s prodejci
+420 728 230 430

Lenka nemá ráda označení manažerka a tak si říká principálka. MINT má totiž přeci jen blíž k pestrému cirkusu něž k nějakému korporátu. Než se začala věnovat organizování trhů, vystudovala kurátorství se zaměřením na design, založila ÝBRKÝBL :: Fashion bazar a poprvé ochutnala cuketu. Kromě MINT Marketu krotí divou zvěř v podobě čtyřletého Kiliána i doma.

Zbyněk Banán Hanko

výkonný ředitel
+420 775 635 426

Těší se na nudu, která nastává cca dvě hodiny po začátku akce, kdy už je vše hotovo a vše běží, jak má. Prochází se pak po trzích, užívá si atmosféry a povídá si s kamarády prodejci o tom, co dalšího by se dalo společně podniknout. Někdy se ale taky schovává v backstagi a prostě si čte anebo spí.

Partneři