MINT: Brno Fashion Market 29

Tržnice Brno, Zelný trh

Po zimním spánku se MINT probouzí a spolu s designéry vám přináší pokračování MINT: Brno Fashion Marketu, který se bude konat v oblíbené Tržnici Brno v centru města. Zapište si termín 17. března do diářů. Prodejci pro vás chystají spoustu novinek, které se urodily přes zimu v jejich ateliérech.  

 

 

 

Na jednom místě na MINTu najdete oázu s příjemnou atmosférou, designéry s jejich originálními produkty a dobroty od lokálních prodejců. Budete moci podpořit neziskové organizace a užít si jedinečnou atmosféru.

 

 

 

Vstup je jako vždy zdarma, bez bariér a čtyřnozí miláčci jsou vítáni!

 Jaké prodejce najdete na prvním brněnském MINTu se můžete podívat na této mapce:

 

Akce se koná pod záštitou primátora statutárního města Brna Ing. Petra Vokřála. Děkujeme!

 

Aktuální informace sledujte na oficiální Facebookové události.

 

Jedete 17.3. k babičce? Nevadí, 14. a 15. dubna chystáme jarní MINT ve dvou patrech v industriálním prostoru Mosilana Hub ;)

 

 

 

Kdy můžete přijít

So 10.00 - 18.00

jak se k nám dostanete

Pěšky

Zelný trh je v samém srdci Brna. Pokud se nacházíte na Náměstí svobody, vydejte se Masarykovou ulicí směrem k Hlavnímu nádraží a na křižovatce s ulicí Orlí a Zelný trh se dejte doprava a jste tu! Na pravé straně uvidíte funkcionalistickou budovu. A v ní najdete MINT market. Těšíme se na vás!

Městskou hromadnou dopravou

Nejbližší zastávka se jmenuje - překapivě Zelný trh.

Autem

Tady najdete několik tipů na parkování v Brně. Doporučujeme ale nechat tohoto čtyřnohého miláčka tentokrát doma.

Kdo se o trh stará

Lenka Šašková

principálka trhů, organizace a komunikace s prodejci
+420 728 230 430

Lenka nemá ráda označení manažerka a tak si říká principálka. MINT má totiž přeci jen blíž k pestrému cirkusu něž k nějakému korporátu. Než se začala věnovat organizování trhů, vystudovala kurátorství se zaměřením na design, založila ÝBRKÝBL :: Fashion bazar a poprvé ochutnala cuketu. Kromě MINT Marketu krotí divou zvěř v podobě čtyřletého Kiliána i doma.

Zbyněk Banán Hanko

výkonný ředitel
+420 775 635 426

Těší se na nudu, která nastává cca dvě hodiny po začátku akce, kdy už je vše hotovo a vše běží, jak má. Prochází se pak po trzích, užívá si atmosféry a povídá si s kamarády prodejci o tom, co dalšího by se dalo společně podniknout. Někdy se ale taky schovává v backstagi a prostě si čte anebo spí.

Partneři