MINT: Brno Fashion Market 32

Zelný trh, Brno

Jako každý rok i letos se proběhne přímo na Zelném trhu přehlídka autorské módy, kvalitního designu a neostřelé módy MINT: Brno Fashion Market. MINT se stane opět součástí zahájení divadelní sezóny Národního divadla Brno, který tentokrát připadl na termín 24. září. Těšíme se na vás!

 

V rámci zahájení proběhne i veřejný koncert přímo na Zelném trhu, který i letos přiláká stovky návštěvníků.

Vstup na akci je jako vždy zdarma a bez bariér. 

 

Mrkněte, na jaké všechny prodejce se můžete těšit!

Aktuální informace sledujte na oficiální Facebookové události.

Kdy můžete přijít

Po 10.00 - 21.00

jak se k nám dostanete

Pěšky

Zelný trh je v samém srdci Brna. Pokud se nacházíte na Náměstí svobody, vydejte se Masarykovou ulicí směrem k Hlavnímu nádraží a na křižovatce s ulicí Orlí a Zelný trh se dejte doprava a jste tu. Těšíme se na vás!

Městskou hromadnou dopravou

Nejbližší zastávka se jmenuje - překapivě Zelný trh.

Autem

Tady najdete několik tipů na parkování v Brně.

Kdo se o trh stará

Lenka Šašková

principálka trhů, organizace a komunikace s prodejci
+420 728 230 430

Lenka nemá ráda označení manažerka a tak si říká principálka. MINT má totiž přeci jen blíž k pestrému cirkusu něž k nějakému korporátu. Než se začala věnovat organizování trhů, vystudovala kurátorství se zaměřením na design, založila ÝBRKÝBL :: Fashion bazar a poprvé ochutnala cuketu. Kromě MINT Marketu krotí divou zvěř v podobě čtyřletého Kiliána i doma.

Zbyněk Banán Hanko

výkonný ředitel
+420 775 635 426

Těší se na nudu, která nastává cca dvě hodiny po začátku akce, kdy už je vše hotovo a vše běží, jak má. Prochází se pak po trzích, užívá si atmosféry a povídá si s kamarády prodejci o tom, co dalšího by se dalo společně podniknout. Někdy se ale taky schovává v backstagi a prostě si čte anebo spí.