MINT: Brno Fashion Market 34

Brno, Mosilana Hub, Křenová 19

Ještě nemáte vánoční dárky? Nezoufejte! 15. a 16. prosince se bude ve druhém patře industriálního prostoru Mosilana Hub konat poslední předvánoční MINT. Kromě krásných módních doplňků, oblečení a bio kosmetiky se v Mosilaně rozprostře gastronomické nebe. Na 34. pokračování brněnského MINTu totiž zveme ty nejvybranější prodejce s dobrotami a laskominami.

 

A na koho se můžete ve druhém patře Mosilana Hub těšit?

Na jednom místě v Mosilana Hub najdete oázu s příjemnou atmosférou, designéry s jejich originálními produkty a dobroty od lokálních prodejců.
 

Zároveň budete moci nahlédnout do ateliérů, které v Mosilana Hub mají své stále zázemí. 

 

 Budete moci podpořit neziskové organizace a užít si jedinečnou atmosféru industriálních prostor za doprovodu několika vybraných DJs.

 

Vstup je jako vždy zdarma, bez bariér (máme velký výtah) a čtyřnozí miláčci jsou vítáni!

Aktuální informace sledujte na oficiální Facebookové události.

 

Tady je malá mapka, abyste k nám trefili: 

 

 

Kde nás najdete

Brno, Mosilana Hub, Křenová 19

Kdy můžete přijít

SO 11.00 - 18.00

NE 10.00 - 17.00

jak se k nám dostanete

Pěšky

Ze zastávky Vlhká půjdete doleva ve směru od nádraží a vejdete do areálu. Mosilana Hub se nachází v zadní části areálu (viz mapka výše).

Městskou hromadnou dopravou

Nejlépe se k nám dostanete městskou hromadnou dopravou. Použít můžete tramvaj č. 8, 9, 10 nebo trolejbus č. 31, 33 a těmi dojeďte až na zastávku Vlhká.

Autem

Pro příjezd autem použijte stejný vchod jako pěší a projeďte areálem až k zadní budově Mosilana Hub. Tady můžete auto nechat prvních 45min zdarma a každá další hodina potom stojí 20Kč. Jen dejte pozor, aby auto nebránilo v průjezdu.

Kdo se o trh stará

Lenka Šašková

principálka trhů, organizace a komunikace s prodejci
+420 728 230 430

Lenka nemá ráda označení manažerka a tak si říká principálka. MINT má totiž přeci jen blíž k pestrému cirkusu něž k nějakému korporátu. Než se začala věnovat organizování trhů, vystudovala kurátorství se zaměřením na design, založila ÝBRKÝBL :: Fashion bazar a poprvé ochutnala cuketu. Kromě MINT Marketu krotí divou zvěř v podobě čtyřletého Kiliána i doma.

Zbyněk Banán Hanko

výkonný ředitel
+420 775 635 426

Těší se na nudu, která nastává cca dvě hodiny po začátku akce, kdy už je vše hotovo a vše běží, jak má. Prochází se pak po trzích, užívá si atmosféry a povídá si s kamarády prodejci o tom, co dalšího by se dalo společně podniknout. Někdy se ale taky schovává v backstagi a prostě si čte anebo spí.

Katka Pletichová

fotografka
+420 723 151 417

Katka ráda zastavuje čas, zalidňuje opuštěné prostory, hledá autentické prožitky a duši okamžiků. Miluje ty uvolněné chvíle, které tepou životem a lidé jsou si tak blízko, že jim stačí jen tak být. Proto pořádá trhy s atmosférou, ve které se takové momenty daří vykouzlit.