MINT: Plzeň Fashion Market 5

Náměstí Republiky, Plzeň

Designové kousky a alternativní móda, kterou nepotkáte na každém rohu. MINT: Plzeň Fashion Market se po roce vrací do Plzně v termínu 17.-18.srpna! 

Móda, design, hudba, djs a spousta dalšího během festivalu Živá ulice 2017 přímo v srdci Plzně, na Náměstí Republiky.

PŘIHLÁŠKY PRO PRODEJCE jsou otevřeny do 12. července. Smluvní podmínky najdete pod tímto odkazem. Přihlašujte se ve svém profilu (tlačítko vpravo nahoře).

 

Na akci vystoupí The Tap Tap, Sunflower Caravan, Fast Food Orchestra, Frajara*Putika, Wild Tides, The High Corporation atd. A bude se tančit!

Vstup je jako vždy zdarma a bez bariér.

 

Kde nás najdete

Náměstí Republiky, Plzeň

Kdy můžete přijít

ČT 14.00-21.00

PÁ 12.00-21.00

jak se k nám dostanete

Pěšky

Lokace MINTu je i tentokrát úžasná. Najdete nás přímo v centru Plzně, na Náměstí Republiky.

Městskou hromadnou dopravou

Tramvajová i autobusová zastávka Náměstí Republiky to jistí ;)

Autem

Autem do centra nejezděte. Zaparkujte auto na některém z nabízených parkovišť Plzně (pro lepší orientaci mrkněte na mapku) a proděte se krásným centrem města až na Náměstí Republiky.

Kdo se o trh stará

Lenka Šašková

principálka trhů, organizace a komunikace s prodejci
+420 728 230 430

Lenka nemá ráda označení manažerka a tak si říká principálka. MINT má totiž přeci jen blíž k pestrému cirkusu něž k nějakému korporátu. Než se začala věnovat organizování trhů, vystudovala kurátorství se zaměřením na design, založila ÝBRKÝBL :: Fashion bazar a poprvé ochutnala cuketu. Kromě MINT Marketu krotí divou zvěř v podobě čtyřletého Kiliána i doma.

Zbyněk Banán Hanko

výkonný ředitel
+420 775 635 426

Těší se na nudu, která nastává cca dvě hodiny po začátku akce, kdy už je vše hotovo a vše běží, jak má. Prochází se pak po trzích, užívá si atmosféry a povídá si s kamarády prodejci o tom, co dalšího by se dalo společně podniknout. Někdy se ale taky schovává v backstagi a prostě si čte anebo spí.

Omri Goz

cultural attache
+420 608 774 441

Omri má prsty ve většině zajímavých akcí a kulturních projektech, které se dějí v Praze a v celé České republice ”over and under ground”, a proto je tu s námi.