MINT: Prague Fashion Market 19

Karlovo náměstí, Praha 2

A je to tu!

MINT: Prague Fashion Market 19 si pro vás přichystal opět novou lokalitu v centru Prahy. Přijďte 23. a 24. června a nakupte dobroty, podpořte české designéry a nezapomeňte deku na piknik!

Součástí protentokrát bude i veřejný piknik, na kterém si vychutnáme nejen dobroty z nabídky street food stánků a food trucků.

MINT totiž proběhne přímo pod košatými stromy uprostřed zeleně - na Karlově náměstí! Těšíme se na vás.

REGISTRACE pro prodejce jsou otevřeny do 28. května. Přihlášky najdete ve svém profilu. Ceny za podnájem a další informace najdete ve smluvních podmínkách.

Sledujte oficiální událost, ať vám nic neunikne.

Doprovodný program zatím chystáme, můžeme ale už teď slíbit, že se můžete těšit na pořádnou porci workshopů, divadel pro malé a nejmenší a nespočet krásných věcí a lidí.

Vstup je zdarma a bez bariér a čtyřnozí miláčci jsou jako vždy vítáni.

Chcete s námi spolupracovat a podílet se na doprovodném programu? Napište nám na e-mail lenka@mintmarket.cz.

MINT je parta lidí, kteří pro vás dělají eventy již deset let. Stojíme za akcemi jako Factory Fashion Market nebo Prague Fashion Market, ale pomáháme organizovat také Zažít město jinak či Rock for Churchill. Nyní pod názvem MINT najdete záruku příjemné atmosféry, kterou jsou naše akce pověstné.

Fotografie a informace o minulých trzích najdete na našem Facebook profilu.

 

Kde nás najdete

Karlovo náměstí, Praha 2

Kdy můžete přijít

PÁ 11.00-19.00

SO 10.00 - 19.00

jak se k nám dostanete

Pěšky

Na "Karlák" je to odkudkoliv coby kamenem. Ideální je dopravit se MHD na zastávku Moráň a za pár kroků jste přímo v centru dění. Nebo vystupte na zastávce Karlovo náměstí a proběhněte podchodem na jižní část Karlova náměstí.

Městskou hromadnou dopravou

Jezdí sem toho opravdu požehnaně, například tramvaje č. 2, 3, 4, 6, 10, 14, 16, 18, 22, ...

Taxi

Taxikáři udejte jednoduché souřadnice - jižní část Karlova náměstí ;)

Autem

Pokud přijedete z dálky a potřebujete někam upíchnout auto, mrkněte na mapu placených stání na Praze 2. Nejbližší parkování najdete podél celého východního okraje Karlova náměstí, ale s největší pravděpodobní bude obsazené..

Kdo se o trh stará

Lenka Kolářová

principálka trhů, organizace a komunikace s prodejci
+420 728 230 430

Lenka nemá ráda označení manažerka a tak si říká principálka. MINT má totiž přeci jen blíž k pestrému cirkusu něž k nějakému korporátu. Než se začala věnovat organizování trhů, vystudovala kurátorství se zaměřením na design, založila ÝBRKÝBL :: Fashion bazar a poprvé ochutnala cuketu. Aktuálně se pustila i do psaní blogu Pišingr.

Petra Kopuletá

PR, kontakt s médii
+420 605 960 503

Petra, nadšená PRistka, navíc s bohatými zkušenostmi z vlastního módního projektu, na kterém získala první ostruhy. MINT je pro ni zábava spojená s velkou odpovědností. Miluje kreativní prostředí a ráda podporuje české tvůrce.

Partneři