MINT: Prague Fashion Market 21

OD Kotva, Náměstí republiky 656

MINT: Prague Fashion Market objevuje nová místa v centru Prahy. Tentokrát se 21.- 22. dubna se MINT rozprostře v 5. a 6. patře obchodního domu Kotva.

 

PŘIHLÁŠKY pro prodejce jsou otevřené do 11. března. Přihlášku najdete ve svém profilu a smluvní podmínky najdete tady.

Tyto prostory jsou běžně náštěvníkům nepřístupné ale s MINTem budete moci nahlédnout do skrytých zákoutí obchodního domu ze 70. let a užít si opravdu skvostný výhled z horních pater, které na dva dny naplníme krásnými produkty od lokálních designérů, příjemnou atmosférou a spoustou kreativních aktivit.

 

Sledujte oficiální událost, ať vám nic neunikne.

Vstup na MINT je jako vždy zdarma. Čtyřnohé miláčky nechte prosím tentokrát doma. A mysleli jsme i na maminky s kočárky. V budově jsou dva výtahy, které vás spolehlivě vyvezou až do posledního patra obchodního domu.

 

 

 

Chystáme celou řadu úžasných workshopů a doprovodného programu, který sem budeme postupně přidávat. Jako první odtajňujeme program divadelních představení pro děti, po kterých budou následovat i kreativní dílny.

SOBOTA
13.00 Divadlo Na houpačkách - Z pohádky do pohádky: Maňáskové představení spojuje 3 pohádky: Domečku domku, kdo v tobě přebývá, Tři prasátka a Kočička a pejsek vařili dort. Děti si budou moci po představení v dílně vyrobit papírové loutky na dva prsty.


16.00 Divadlo Na houpačkách - O rybáři a zlaté rybce: Interaktivní představení na motivy klasické ruské pohádky, hrané s kombinací s velkými loutkami. V rámci dílny si děti budou moci vyrobit záložky do knížky, ať už ve tvaru rybky, nebo myšky.

NEDĚLE
11.00 Divadlo Toy Machine - Piinocchio: Někdy se může splnit i nejnesplnitelnější sen, který můžete mít. Ale cesta k němu bývá dlouhá snad jako Pinocchiův nos. To vám byl největší uličník a poleno borové, jakého si jenom dokážete predstavit! Lhal, neposlouchal a dokonce utekl Gepetovi… Snad se znovu setkají, protože každý jednou vyroste ze své klackovistosti, ale potřebuje k tomu čas! V dílně po představení si děti budou moci vyrobit ze špalíků a různých odřezků svoje loutky.

 

Chcete s námi spolupracovat a podílet se na doprovodném programu? Napište nám na e-mail lenka@mintmarket.cz.

MINT je parta lidí, kteří pro vás dělají eventy již deset let. Stojíme za akcemi jako Factory Fashion Market nebo Prague Fashion Market, ale pomáháme organizovat také Zažít město jinak či Rock for Churchill. Nyní pod názvem MINT najdete záruku příjemné atmosféry, kterou jsou naše akce pověstné.

Fotografie a informace o minulých trzích najdete na našem Facebook profilu.

 

Kde nás najdete

OD Kotva, Náměstí republiky 656

Kdy můžete přijít

SO 21.4. 11.00 - 19.00

NE 22.4. 10.00 - 17.00

jak se k nám dostanete

Pěšky

OD Kotva se nachází přímo na Náměstí republiky, hned naproti Palladiu. Stačí tedy vystoupit na zastávce Náměst Republiky a jste na MINTu cobydup.

Městskou hromadnou dopravou

Přijeďte na MINT městskou hromadnou dopravou. Stačí dojet na stanici Náměstí republiky (výstup směrem k Paladiu) žluté linky B, a pak už jste za dvě minuty u nás. Na stanici tramvaje se stejným názvem se střídají tramvaje s čísly 6, 8, 15, 26 a občas sem zabloudí i autobus 207.

Autem

Auto nechte doma. A pokud se bez auta neobejdete, mrkněte třeba na parkování přímo v OD Kotva, kde stojí hodina parkování 50Kč.

Kdo se o trh stará

Lenka Kolářová

principálka trhů, organizace a komunikace s prodejci
+420 728 230 430

Lenka nemá ráda označení manažerka a tak si říká principálka. MINT má totiž přeci jen blíž k pestrému cirkusu něž k nějakému korporátu. Než se začala věnovat organizování trhů, vystudovala kurátorství se zaměřením na design, založila ÝBRKÝBL :: Fashion bazar a poprvé ochutnala cuketu. Aktuálně se pustila i do psaní blogu Pišingr.

Zbyněk Banán Hanko

výkonný ředitel
+420 775 635 426

Těší se na nudu, která nastává cca dvě hodiny po začátku akce, kdy už je vše hotovo a vše běží, jak má. Prochází se pak po trzích, užívá si atmosféry a povídá si s kamarády prodejci o tom, co dalšího by se dalo společně podniknout. Někdy se ale taky schovává v backstagi a prostě si čte anebo spí.

Omri Goz

cultural attache
+420 608 774 441

Omri má prsty ve většině zajímavých akcí a kulturních projektech, které se dějí v Praze a v celé České republice ”over and under ground”, a proto je tu s námi.

Katka Pletichová

aktuálně na mateřské
+420 723 151 417

Katka ráda zastavuje čas, zalidňuje opuštěné prostory, hledá autentické prožitky a duši okamžiků. Miluje ty uvolněné chvíle, které tepou životem a lidé jsou si tak blízko, že jim stačí jen tak být. Proto pořádá trhy s atmosférou, ve které se takové momenty daří vykouzlit.

Partneři