MINT: Prague Fashion Market 23

OD Kotva, Náměstí Republiky 656/8

Vyřešte dárky s předstihem a pěkně v teple a před Vánoci už si užívejte doma rodinné pohody. MINT se totiž letos koná už 17. a 18. listopadu v obchodním domě Kotva a obsadí rovnou celá dvě patra s úžasným výhledem.

Přehlídka krásných produktů od českých návrhářů a designérů - ty nejlepší vánoční dárky na jednom místě. A vstup je jako vždy zdarma. 

 

A na koho se můžete těšit?

Nenechte si ujít možnost vybírat z nabídky více než 130 tvůrců.

 

Sledujte oficiální událost, ať vám nic neunikne.

Nakupovat budete moci díky stánku SlashPay u všech prodejců i bezhotovostně ;) Vstup na akci je zdarma, čtyřnohé miláčky ale tentokrát raději nechte doma.

 

DOPROVODNÝ PROGRAM

WEARME FASHION: Udržitelné látky pro podzim/zima 2019/20 (Chill-out zóna)
Sobota 17.11.: od 11:00 do 13:00

Zveme jednotlivé designéry a značky, aby objevili nejnovější trendy v oblasti udržitelných látek pro sezónu podzim/zima 19/20, vybraných na mezinárodních módních akcí jako je Milano Unica, Munich Fabric Start a Première Vision Paris. Zaregistrujte se na událost pomocí Eventbrite.

 

 

Školení Loono (Chill-out zóna)
Sobota 17.11.: celý den

V sobotu se v rámci školení #prsakoule naučíte, jak správně a pravidelně vyšetřovat prsa a varlata a odhalit tak rakovinu včas. Školení bude probíhat na speciálních gumových modelech, ve kterých jsou ukryty bulky. Každý si tak může zkusit nahmatat, jak rakovina vlastně vypadá.

Neděle 18.11.: celý den

V neděli bude probíhat školení Žiješ srdcem ♥ Po celou dobu budete moci u stánku Loono koupí merche podpořit aktivity této neziskové organizace.

 

Workshop s Annabelle Minerals (stánek č. 21)

Po celý víkend se budete moci nechat rozmazlovat ve stánku značky Annabelle Minerals. Za asistence vizážistky Makeuperka.Karin.K si vyzkoušíte doslova na vlastní kůži blahodárné účinky minerálního make upu. Workshopy jsou zdarma, akorát je potřeba se předem přihlásit na vybraný čas. Harmonogram workshopů je následující:

Sobota

12h - minerální make up pro začátečníky
14h - minerální make up pro mastnou pleť
16h - minerální make up pro začátečníky
18h - minerální make up pokročilé techniky

Neděle

11h - minerální make up pro začátečníky
13h - minerální make up pro mastnou pleť
15h - minerální make up pokročilé techniky

 

Workshop Simony Kyselkové (stánek č. 64)
Zastavte se u stánku designérky Simony Kyselkové a pod jejím odborným vedením si vyrobte kožený pásek, peněženku nebo třeba pouzdro na sluchátka. Můžete jej pak třeba darovat někomu blízkému pod stromeček :) Pokud se chcete workshopu účastnit, raději se předem zaregistrujte přes událost či e-mailem na simona@kyselkova.cz. Další informace na www.simonakyselkova.cz.

Sobota
11.00 - 13.00 a 13.30 - 15.30 a 16.00 - 18.00

Neděle
10.00 - 12.00 a 12:30 - 14:30 a 15:00 - 17:00

 

Značka Metráž (Stánek č. 17)
Po celou dobu akce

Rozhodně si nenechte ujít stánek Metráž, kde kromě doplňků vytvořených ve spolupráci se značkou Leeda, šperků Dotyk - Otisk najdet i produkty z nové kolekce Metráž Angažovaná, jejichž koupí podpoříte boj proti xenofobii, rasismu, sexismu a sociálnímu vyloučení.

 

Neziskovka Klub svobodných matek (Stánek č. 77)
Po celou dobu akce

MINT podporuje i neziskovou organizaci Klub svobodných matek, které stojí také za virálním videem Vzkaz 33 významných osobností na podporu samoživitelkám. Na marketu budete moci koupí některých produktů vyrobených maminkami, které mají finanční problémy a obtíže sehnat standardní zaměstnání tuto organizaci podpořit. Produkty najdete i na e-shopu neziskovky.

 

Organizace Pet Heroes (Stánek č. 102)
Sobota 17.11.: od 15.00 do 16.00

Pro milovníky pejsků a kočiček jsme ve spolupráci s charitativní organizací Pet Heroes, která se zabývá pomocí pro čtyřnohé miláčky v nouzi, přichystali doprovodný program ve formě přednášky na téma výběru pejska či kočičky a to, jak nenaletět při pořízení zvířátka. Aktivity organizace budete moci podpořit po celou dobu akce i koupí trička nebo tašky s originální grafikou.
Nechcete po pořízení čtyřnohého společníka platit desítky tisíc za veterinu? Neradi byste naletěli podvodníkům, kteří vám prodají malého pejska a on se vám najednou skoro nevejde do dveří? Máte už nějaké zvířátko a uvažujete nad dalším parťákem? Přijďte si poslechnout důležité informace, které se hodí při pořízení zvířete. Jak nenaletět podvodníkům, na jaké indicie si dávat pozor, jak probíhá adopce nebo koupě psa či kočky. Investujte pár minut poslechu a vyzbrojte se proti podvodníkům.

 

Během akce zahrají tito vybraní DJ´s:

Sobota: Konix + S-bish
Neděle: Hlava + Tris Kayo

MINT je parta lidí, kteří pro vás dělají eventy již deset let. Pořádáme akce v několika českých městech, jako je Brno, Plzeň, České Budějovice, Třeboň nebo Hradec Králové. Pod názvem MINT najdete záruku příjemné atmosféry, kterou jsou naše akce pověstné. Fotografie a informace o minulých trzích najdete na našem Facebook profilu.

Kde nás najdete

OD Kotva, Náměstí Republiky 656/8

Kdy můžete přijít

SO 11.00 - 19.00
NE 10.00 - 17.00

jak se k nám dostanete

Pěšky

Když přijedete jakýmkoliv prostředkem na náměstí Republiky, podívejte se na Palladium a hned naproti uvidíte krásný architektonický skvost - OD Kotva ;) Pak už stačí jen jít po stopách a vyjet výtahem do 5. a 6. patra.

 

 

Městskou hromadnou dopravou

Přijeďte na MINT městskou hromadnou dopravou. Stačí dojet na stanici Náměstí republiky (výstup směrem k Paladiu) žluté linky B, a pak už jste za dvě minuty u nás. Na stanici tramvaje se stejným názvem se střídají tramvaje s čísly 6, 8, 15, 26 a občas sem zabloudí i autobus 207.

Autem

Auto nechte doma. A pokud se bez auta neobejdete, mrkněte třeba na parkování přímo v OD Kotva.

Koho jste mohli vidět

17.11.18

Kdo se o trh stará

Lenka Šašková

principálka trhů, organizace a komunikace s prodejci
+420 728 230 430

Lenka nemá ráda označení manažerka a tak si říká principálka. MINT má totiž přeci jen blíž k pestrému cirkusu něž k nějakému korporátu. Než se začala věnovat organizování trhů, vystudovala kurátorství se zaměřením na design, založila ÝBRKÝBL :: Fashion bazar a poprvé ochutnala cuketu. Kromě MINT Marketu krotí divou zvěř v podobě čtyřletého Kiliána i doma.

Zbyněk Banán Hanko

výkonný ředitel
+420 775 635 426

Těší se na nudu, která nastává cca dvě hodiny po začátku akce, kdy už je vše hotovo a vše běží, jak má. Prochází se pak po trzích, užívá si atmosféry a povídá si s kamarády prodejci o tom, co dalšího by se dalo společně podniknout. Někdy se ale taky schovává v backstagi a prostě si čte anebo spí.

Omri Goz

cultural attache
+420 608 774 441

Omri má prsty ve většině zajímavých akcí a kulturních projektech, které se dějí v Praze a v celé České republice ”over and under ground”, a proto je tu s námi.

Katka Pletichová

fotografka
+420 723 151 417

Katka ráda zastavuje čas, zalidňuje opuštěné prostory, hledá autentické prožitky a duši okamžiků. Miluje ty uvolněné chvíle, které tepou životem a lidé jsou si tak blízko, že jim stačí jen tak být. Proto pořádá trhy s atmosférou, ve které se takové momenty daří vykouzlit.

Partneři