MINT Market Olomouc no. 1

Pevnost Poznání, 17. listopadu 939/7

První MINT Market Olomouc se odehraje 30. března v budově Pevnosti Poznání. Bude na vás čekat více než padesát prodejců s pestrou nabídkou módních outfitů, šperků, kosmetiky a dobrot. Přijďte si vychutnat příjemnou atmosféru a pořídit si kvalitní český design. Na MINTu je krásně :)

 

Vstup je jako vždy zdarma a bez bariér!

Užijte si jedinečnou atmosféru krásných prostor za doprovodu několika vybraných DJ´s.

 

Aktuální informace sledujte na oficiální Facebookové události.

Akce se koná pod záštitou náměstkyně primátora statutárního města Olomouc Mgr. Markéty Záleské. Děkujeme!

Kde nás najdete

Pevnost Poznání, 17. listopadu 939/7

Kdy můžete přijít

SO 11.00 - 18.00

Kdo se o trh stará

Lenka Kolářová

principálka trhů, organizace a komunikace s prodejci
+420 728 230 430

Lenka nemá ráda označení manažerka a tak si říká principálka. MINT má totiž přeci jen blíž k pestrému cirkusu něž k nějakému korporátu. Než se začala věnovat organizování trhů, vystudovala kurátorství se zaměřením na design, založila ÝBRKÝBL :: Fashion bazar a poprvé ochutnala cuketu. Aktuálně se pustila i do psaní blogu Pišingr.

Zbyněk Banán Hanko

výkonný ředitel
+420 775 635 426

Těší se na nudu, která nastává cca dvě hodiny po začátku akce, kdy už je vše hotovo a vše běží, jak má. Prochází se pak po trzích, užívá si atmosféry a povídá si s kamarády prodejci o tom, co dalšího by se dalo společně podniknout. Někdy se ale taky schovává v backstagi a prostě si čte anebo spí.

Katka Pletichová

fotografka, PR managerka
+420 723 151 417

Katka ráda zastavuje čas, zalidňuje opuštěné prostory, hledá autentické prožitky a duši okamžiků. Miluje ty uvolněné chvíle, které tepou životem a lidé jsou si tak blízko, že jim stačí jen tak být. Proto pořádá trhy s atmosférou, ve které se takové momenty daří vykouzlit.