MINT Market Olomouc no. 1

Pevnost Poznání, 17. listopadu 939/7

První MINT Market Olomouc se odehraje 30. března v budově Pevnosti Poznání. Bude na vás čekat více než padesát prodejců s pestrou nabídkou módních outfitů, šperků, kosmetiky a dobrot. Přijďte si vychutnat příjemnou atmosféru a pořídit si kvalitní český design. Na MINTu je krásně :)

 

Vstup je jako vždy zdarma a bez bariér!

Užijte si jedinečnou atmosféru krásných prostor za doprovodu několika vybraných DJ´s.

 

Aktuální informace sledujte na oficiální Facebookové události.

Podívejte se, na které prodejce se můžete těšit!

Akce se koná pod záštitou náměstkyně primátora statutárního města Olomouc Mgr. Markéty Záleské. Děkujeme!

Kde nás najdete

Pevnost Poznání, 17. listopadu 939/7

Kdy můžete přijít

SO 11.00 - 18.00

Kdo se o trh stará

Lenka Šašková

principálka trhů, organizace a komunikace s prodejci
+420 728 230 430

Lenka nemá ráda označení manažerka a tak si říká principálka. MINT má totiž přeci jen blíž k pestrému cirkusu něž k nějakému korporátu. Než se začala věnovat organizování trhů, vystudovala kurátorství se zaměřením na design, založila ÝBRKÝBL :: Fashion bazar a poprvé ochutnala cuketu. Kromě MINT Marketu krotí divou zvěř v podobě čtyřletého Kiliána i doma.

Zbyněk Banán Hanko

výkonný ředitel
+420 775 635 426

Těší se na nudu, která nastává cca dvě hodiny po začátku akce, kdy už je vše hotovo a vše běží, jak má. Prochází se pak po trzích, užívá si atmosféry a povídá si s kamarády prodejci o tom, co dalšího by se dalo společně podniknout. Někdy se ale taky schovává v backstagi a prostě si čte anebo spí.

Katka Pletichová

fotografka
+420 723 151 417

Katka ráda zastavuje čas, zalidňuje opuštěné prostory, hledá autentické prožitky a duši okamžiků. Miluje ty uvolněné chvíle, které tepou životem a lidé jsou si tak blízko, že jim stačí jen tak být. Proto pořádá trhy s atmosférou, ve které se takové momenty daří vykouzlit.